https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #2 Andrzej Szalbierz
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #4 Piotr HUSAR
5 - #7. Mirosław HUSAR
6 - #355 Dariusz Kowalczyk
7 - #93 Ireneusz Rybiński
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #711 Dariusz Kubanek
10 - #607 Tomasz Tomczyk
11 - #19 Krzysztof Murawski
12 - #83 Serdii Oskolskyi
13 - #169 Marcin Kalinowski
14 - #456 Andre Seiffert
15 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
16 - #241 Jarosław Dobras
17 - #24 Marek Pawlaczyk
18 - #16 Hieronim Dopierała
19 - #7 Kazimierz Kardasz
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9 Jarosław Kmito
22 - #42 Mariusz Wesołowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #2 Andrzej Szalbierz
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #4 Piotr HUSAR
5 - #7. Mirosław HUSAR
6 - #355 Dariusz Kowalczyk
7 - #93 Ireneusz Rybiński
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #711 Dariusz Kubanek
10 - #607 Tomasz Tomczyk
11 - #19 Krzysztof Murawski
12 - #83 Serdii Oskolskyi
13 - #169 Marcin Kalinowski
14 - #456 Andre Seiffert
15 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
16 - #241 Jarosław Dobras
18 - #16 Hieronim Dopierała
19 - #7 Kazimierz Kardasz
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9 Jarosław Kmito
22 - #42 Mariusz Wesołowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Jaromin
16.672
15:18:37.623
1
1:37.167
55.6
1:53.839
15:20:14.790
+15.485
1:21.682
2
1:36.153
56.2
3:29.992
15:21:50.943
+14.821
1:21.332
3
1:39.956
54.0
5:09.948
15:23:30.899
+18.854
1:21.102
4
1:52.174
48.1
7:02.122
15:25:23.073
+29.142
1:23.032
5
1:44.012
51.9
8:46.134
15:27:07.085
+20.804
1:23.208
6
1:42.617
52.6
10:28.751
15:28:49.702
+16.889
1:25.728
7
1:43.292
52.3
12:12.043
15:30:32.994
+18.539
1:24.753
8
1:43.819
52.0
13:55.862
15:32:16.813
+17.655
1:26.164
9
1:43.590
52.1
15:39.452
15:34:00.403
+18.229
1:25.361
10
1:42.142
52.9
17:21.594
15:35:42.545
+14.792
1:27.350
11
1:40.655
53.6
19:02.249
15:37:23.200
+14.168
1:26.487