https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #2 Andrzej Szalbierz
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #4 Piotr HUSAR
5 - #7. Mirosław HUSAR
6 - #355 Dariusz Kowalczyk
7 - #93 Ireneusz Rybiński
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #711 Dariusz Kubanek
10 - #607 Tomasz Tomczyk
11 - #19 Krzysztof Murawski
12 - #83 Serdii Oskolskyi
13 - #169 Marcin Kalinowski
14 - #456 Andre Seiffert
15 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
16 - #241 Jarosław Dobras
17 - #24 Marek Pawlaczyk
18 - #16 Hieronim Dopierała
19 - #7 Kazimierz Kardasz
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9 Jarosław Kmito
22 - #42 Mariusz Wesołowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Robert Jaromin
2 - #2 Andrzej Szalbierz
3 - #132 Janusz Piotrowski
5 - #7. Mirosław HUSAR
6 - #355 Dariusz Kowalczyk
7 - #93 Ireneusz Rybiński
8 - #96 Paweł Szygenda
9 - #711 Dariusz Kubanek
10 - #607 Tomasz Tomczyk
11 - #19 Krzysztof Murawski
12 - #83 Serdii Oskolskyi
13 - #169 Marcin Kalinowski
14 - #456 Andre Seiffert
15 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
16 - #241 Jarosław Dobras
17 - #24 Marek Pawlaczyk
18 - #16 Hieronim Dopierała
19 - #7 Kazimierz Kardasz
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9 Jarosław Kmito
22 - #42 Mariusz Wesołowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Robert Jaromin
15.600
15:18:36.551
1
1:32.348
58.5
1:47.948
15:20:08.899
+10.666
1:21.682
2
1:36.313
56.1
3:24.261
15:21:45.212
+14.981
1:21.332
3
1:36.319
56.1
5:00.580
15:23:21.531
+15.217
1:21.102
4
1:35.530
56.5
6:36.110
15:24:57.061
+12.498
1:23.032
5
1:35.736
56.4
8:11.846
15:26:32.797
+12.528
1:23.208
6
1:33.456
57.8
9:45.302
15:28:06.253
+7.728
1:25.728
7
1:34.365
57.2
11:19.667
15:29:40.618
+9.612
1:24.753
8
1:36.306
56.1
12:55.973
15:31:16.924
+10.142
1:26.164
9
1:32.484
58.4
14:28.457
15:32:49.408
+7.123
1:25.361
10
1:32.411
58.4
16:00.868
15:34:21.819
+5.061
1:27.350
11
1:35.624
56.5
17:36.492
15:35:57.443
+9.137
1:26.487
12
1:34.232
57.3
19:10.724
15:37:31.675
+6.916
1:27.316