https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #115 Jakub Nowicki
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #77 Krystian Lonka
5 - #243 Dominik Bolewicz
6 - #252 Mateusz Tkaczyk
7 - #4 Patryk Kowalczyk
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #11 Krzysztof Kudłaty
10 - #56 Robert Szkopek
11 - #90 Emil Przystupa
12 - #259 Dawid Pustelnik
13 - #456 Chris Seiffert
14 - #111 Patryk Łakomy
15 - #29 Mikołaj Lenartowski
16 - #720 Patryk Tokarski
17 - #9 Waldemar Kmito
18 - #97 Filip Królikowski
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #922 Rafał Kardasz
21 - #49 Krzysztof Woźniak
22 - #320 Jan Przybył
23 - #24 Adrian Sampers
24 - #151 Łukasz Bajer
25 - #512 Damian Majchrzak
26 - #87 Dominik Okupnik
27 - #235 Mateusz Burzyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #115 Jakub Nowicki
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #77 Krystian Lonka
5 - #243 Dominik Bolewicz
6 - #252 Mateusz Tkaczyk
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #11 Krzysztof Kudłaty
10 - #56 Robert Szkopek
11 - #90 Emil Przystupa
12 - #259 Dawid Pustelnik
13 - #456 Chris Seiffert
14 - #111 Patryk Łakomy
15 - #29 Mikołaj Lenartowski
16 - #720 Patryk Tokarski
17 - #9 Waldemar Kmito
18 - #97 Filip Królikowski
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #922 Rafał Kardasz
21 - #49 Krzysztof Woźniak
22 - #320 Jan Przybył
23 - #24 Adrian Sampers
24 - #151 Łukasz Bajer
25 - #512 Damian Majchrzak
26 - #87 Dominik Okupnik
27 - #235 Mateusz Burzyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Nowicki
16.285
16:51:38.696
1
1:25.107
63.4
1:41.392
16:53:03.803
+2.236
1:22.871
2
1:29.470
60.4
3:10.862
16:54:33.273
+5.845
1:23.625
3
1:25.705
63.0
4:36.567
16:55:58.978
+3.174
1:22.531
4
1:28.723
60.9
6:05.290
16:57:27.701
+3.952
1:24.771
5
1:26.156
62.7
7:31.446
16:58:53.857
+1.729
1:24.427
6
1:26.581
62.4
8:58.027
17:00:20.438
+2.640
1:23.941
7
1:29.198
60.5
10:27.225
17:01:49.636
+4.056
1:25.142
8
1:28.705
60.9
11:55.930
17:03:18.341
+2.108
1:26.597
9
1:30.006
60.0
13:25.936
17:04:48.347
+3.706
1:26.300
10
1:28.973
60.7
14:54.909
17:06:17.320
+4.762
1:24.211
11
1:28.563
61.0
16:23.472
17:07:45.883
+2.208
1:26.355
12
1:27.625
61.6
17:51.097
17:09:13.508
+2.145
1:25.480
13
1:27.981
61.4
19:19.078
17:10:41.489
+2.465
1:25.516