https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda
-
Nekla
, 2 maja 2013
Mieczysław Kałuża
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #96 Bogusław Sulkowski
3 - #1 Tomasz Gollob
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #26 Przemysław Bandosz
6 - #46 Tomasz Banaszak
7 - #100 Marc Flasza
8 - #224 Kamil Nowakowski
9 - #9 Roman Oraczewski
10 - #67 Hubert Krupka
11 - #737 Sebastian Dąbrowski
12 - #355 Krzysztof Szynklewski
13 - #87 Paweł Szkopek
14 - #138 Paweł Adamczyk
15 - #44 Robert Kempa
16 - #170 Piotr Tomala
17 - #76 Artur Nowak
18 - #244 Kamil Gaczyński
19 - #390 Michał Sobczyk
20 - #337 Maciej Dobrowolski
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #963 Adam Długosz
23 - #137 Andrzej Krukowski
24 - #181 Jan Perużyński
25 - #191 Jakub Jasiorski
26 - #216 Jakub Pędziwiatr
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #424 Gracjan Siemionowicz
29 - #60 Szymon Dąbrowski
30 - #186 Zbigniew Kowalewski
31 - #163 Krzysztof Perużyński
32 - #28 Marcin Łapkowski
33 - #456 Andre Seiffert
34 - #313 Łukasz Zaucha
35 - #51 Artur Lipiński
36 - #999 Robert Orlik
37 - #144 Damian Karbowiak
38 - #53 Rafał Franas
39 - #233 Bartosz Krampilc
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #96 Bogusław Sulkowski
3 - #1 Tomasz Gollob
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #26 Przemysław Bandosz
6 - #46 Tomasz Banaszak
7 - #100 Marc Flasza
8 - #224 Kamil Nowakowski
9 - #9 Roman Oraczewski
10 - #67 Hubert Krupka
11 - #737 Sebastian Dąbrowski
12 - #355 Krzysztof Szynklewski
13 - #87 Paweł Szkopek
14 - #138 Paweł Adamczyk
15 - #44 Robert Kempa
16 - #170 Piotr Tomala
17 - #76 Artur Nowak
18 - #244 Kamil Gaczyński
19 - #390 Michał Sobczyk
20 - #337 Maciej Dobrowolski
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #963 Adam Długosz
24 - #181 Jan Perużyński
25 - #191 Jakub Jasiorski
26 - #216 Jakub Pędziwiatr
27 - #223 Marcin Dominik
28 - #424 Gracjan Siemionowicz
29 - #60 Szymon Dąbrowski
30 - #186 Zbigniew Kowalewski
31 - #163 Krzysztof Perużyński
32 - #28 Marcin Łapkowski
33 - #456 Andre Seiffert
34 - #313 Łukasz Zaucha
35 - #51 Artur Lipiński
36 - #999 Robert Orlik
37 - #144 Damian Karbowiak
38 - #53 Rafał Franas
39 - #233 Bartosz Krampilc
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
17.886
13:19:27.672
1
1:33.486
57.8
1:51.372
13:21:01.158
+10.635
1:22.851
2
1:29.270
60.5
3:20.642
13:22:30.428
+8.229
1:21.041
3
1:31.721
58.9
4:52.363
13:24:02.149
+11.650
1:20.071
4
1:29.874
60.1
6:22.237
13:25:32.023
+9.601
1:20.273
5
1:30.283
59.8
7:52.520
13:27:02.306
+9.386
1:20.897
6
1:30.176
59.9
9:22.696
13:28:32.482
+8.079
1:22.097
7
1:29.756
60.2
10:52.452
13:30:02.238
+8.330
1:21.426
8
1:31.557
59.0
12:24.009
13:31:33.795
+9.587
1:21.970
9
1:56.666
46.3
14:20.675
13:33:30.461
+35.082
1:21.584
10
1:32.137
58.6
15:52.812
13:35:02.598
+8.678
1:23.459
11
1:30.584
59.6
17:23.396
13:36:33.182
+8.480
1:22.104
12
1:31.145
59.2
18:54.541
13:38:04.327
+8.743
1:22.402