https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IX Runda
-
Konikowo
, 1 września 2013
Andrzej Gaszewski
Robert Markowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #711 Dariusz Kubanek
6 - #242 Rafał Napierała
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #144 Marcin Czubak
11 - #7 Kazimierz Kardasz
12 - #456 Andre Seiffert
13 - #4 Piotr Izydorczyk
14 - #19 Krzysztof Murawski
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #89 Wiesław Rataj
17 - #42 Mariusz Wesołowski
18 - #51 Artur Lipiński
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #14 Piotr HUSAR
5 - #711 Dariusz Kubanek
6 - #242 Rafał Napierała
7 - #71 Mirosław HUSAR
8 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #144 Marcin Czubak
11 - #7 Kazimierz Kardasz
12 - #456 Andre Seiffert
13 - #4 Piotr Izydorczyk
14 - #19 Krzysztof Murawski
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #89 Wiesław Rataj
17 - #42 Mariusz Wesołowski
18 - #51 Artur Lipiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:48.345
18:07:52.624
2
1:44.325
46.6
3:32.670
18:09:36.949
3
1:43.542
46.9
5:16.212
18:11:20.491
4
1:42.666
47.3
6:58.878
18:13:03.157
5
1:47.110
45.4
8:45.988
18:14:50.267
6
1:43.971
46.7
10:29.959
18:16:34.238
7
1:46.245
45.7
12:16.204
18:18:20.483
8
1:44.388
46.6
14:00.592
18:20:04.871
9
1:46.115
45.8
15:46.707
18:21:50.986
10
1:45.423
46.1
17:32.130
18:23:36.409
11
1:44.729
46.4
19:16.859
18:25:21.138