https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IX Runda
-
Konikowo
, 1 września 2013
Andrzej Gaszewski
Robert Markowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #711 Dariusz Kubanek
5 - #242 Rafał Napierała
6 - #71 Mirosław HUSAR
7 - #14 Piotr HUSAR
8 - #144 Marcin Czubak
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
11 - #456 Andre Seiffert
12 - #4 Piotr Izydorczyk
13 - #19 Krzysztof Murawski
14 - #7 Kazimierz Kardasz
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #51 Artur Lipiński
17 - #89 Wiesław Rataj
18 - #42 Mariusz Wesołowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #53 Wojciech Nowacki
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #711 Dariusz Kubanek
5 - #242 Rafał Napierała
6 - #71 Mirosław HUSAR
7 - #14 Piotr HUSAR
8 - #144 Marcin Czubak
9 - #16 Hieronim Dopierała
10 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
11 - #456 Andre Seiffert
12 - #4 Piotr Izydorczyk
13 - #19 Krzysztof Murawski
14 - #7 Kazimierz Kardasz
15 - #141 Daniel Szandrowski
16 - #51 Artur Lipiński
18 - #42 Mariusz Wesołowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Andrzej Szalbierz
1
2:14.896
15:27:53.270
2
2:11.331
37.0
4:26.227
15:30:04.601
+13.048
1:58.283
3
2:13.334
36.4
6:39.561
15:32:17.935
+30.650
1:42.684
4
2:19.242
34.9
8:58.803
15:34:37.177
+36.934
1:42.308
5
2:14.072
36.2
11:12.875
15:36:51.249
+30.906
1:43.166
6
2:13.747
36.3
13:26.622
15:39:04.996
+28.439
1:45.308
7
2:14.237
36.2
15:40.859
15:41:19.233
+26.947
1:47.290
8
2:13.633
36.4
17:54.492
15:43:32.866
+30.893
1:42.740
9
2:12.129
36.8
20:06.621
15:45:44.995
+29.888
1:42.241