https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VI Runda
-
Nowograd
, 30 czerwca 2013
Andrzej Gaszewski
Wiesław Śmietjuch
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Krystian Lonka
2 - #240 Michał Kozera
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #115 Jakub Nowicki
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #100 Alan Mendelewski
8 - #4 Patryk Kowalczyk
9 - #243 Dominik Bolewicz
10 - #511 Paweł Klewicz
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #97 Filip Królikowski
13 - #28 Patryk Komsa
14 - #58 Łukasz Chmiel
15 - #9 Waldemar Kmito
16 - #90 Emil Przystupa
17 - #111 Patryk Łakomy
18 - #121 Lubomir Sobol
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #89 Karol Englert
21 - #922 Rafał Kardasz
22 - #199 Miłosz Butryn
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Krystian Lonka
2 - #240 Michał Kozera
3 - #46 Piotr Dereń
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #115 Jakub Nowicki
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #100 Alan Mendelewski
8 - #4 Patryk Kowalczyk
9 - #243 Dominik Bolewicz
10 - #511 Paweł Klewicz
11 - #259 Dawid Pustelnik
12 - #97 Filip Królikowski
13 - #28 Patryk Komsa
14 - #58 Łukasz Chmiel
15 - #9 Waldemar Kmito
16 - #90 Emil Przystupa
17 - #111 Patryk Łakomy
18 - #121 Lubomir Sobol
19 - #49 Krzysztof Woźniak
20 - #89 Karol Englert
21 - #922 Rafał Kardasz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Krystian Lonka
1
2:49.928
16:07:24.045
2
2:42.659
38.7
5:32.587
16:10:06.704
+43.911
1:58.748
3
2:51.968
36.6
8:24.555
16:12:58.672
+52.381
1:59.587
4
2:58.995
35.2
11:23.550
16:15:57.667
+58.281
2:00.714
5
3:05.783
33.9
14:29.333
16:19:03.450
+1:02.069
2:03.714
6
3:01.223
34.8
17:30.556
16:22:04.673
+1:01.208
2:00.015
7
3:01.482
34.7
20:32.038
16:25:06.155
+1:00.985
2:00.497