https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda
-
Oborniki
, 25 sierpnia 2013
Wiktor Firlik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #720 Patryk Tokarski
5 - #97 Filip Królikowski
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #111 Patryk Łakomy
8 - #58 Łukasz Chmiel
9 - #9 Waldemar Kmito
10 - #90 Emil Przystupa
11 - #320 Jan Przybył
12 - #922 Rafał Kardasz
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #115 Jakub Nowicki
15 - #87 Dominik Okupnik
16 - #512 Damian Majchrzak
17 - #394 Oskar Janicki
18 - #765 Kamil Antczak
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #11 Krzysztof Kudłaty
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #720 Patryk Tokarski
5 - #97 Filip Królikowski
6 - #259 Dawid Pustelnik
7 - #111 Patryk Łakomy
8 - #58 Łukasz Chmiel
10 - #90 Emil Przystupa
11 - #320 Jan Przybył
12 - #922 Rafał Kardasz
13 - #49 Krzysztof Woźniak
14 - #115 Jakub Nowicki
15 - #87 Dominik Okupnik
16 - #512 Damian Majchrzak
17 - #394 Oskar Janicki
18 - #765 Kamil Antczak
19 - #121 Lubomir Sobol
20 - #11 Krzysztof Kudłaty
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
12.602
16:52:59.375
1
2:02.987
49.2
2:15.589
16:55:02.362
+15.832
1:47.155
2
1:57.898
51.3
4:13.487
16:57:00.260
+11.492
1:46.406
3
1:55.436
52.4
6:08.923
16:58:55.696
+9.550
1:45.886
4
1:56.374
52.0
8:05.297
17:00:52.070
+8.786
1:47.588
5
1:56.260
52.0
10:01.557
17:02:48.330
+8.332
1:47.928
6
1:58.897
50.9
12:00.454
17:04:47.227
+12.301
1:46.596
7
1:55.826
52.2
13:56.280
17:06:43.053
+9.493
1:46.333
8
1:55.169
52.5
15:51.449
17:08:38.222
+7.262
1:47.907
9
1:55.725
52.3
17:47.174
17:10:33.947
+9.105
1:46.620
10
1:56.401
52.0
19:43.575
17:12:30.348
+8.478
1:47.923
11
1:57.093
51.7
21:40.668
17:14:27.441
+9.398
1:47.695