https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Rallycross/RXC
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Buggy - Bieg kwalifikacyjny 3
2013 | Rallycross
|
Rallycross Cup
Puchar Polski Junior Buggy IV Runda
-
Słomczyn
, 9 czerwca 2013
Krzysztof Studziński
Radosław Chrzanowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #7 Karol Skorupski
2 - #3 Mateusz Mruk
3 - #6 Łukasz Grzybowski
4 - #2 Hubert Broniarek
5 - #14 Adam Królak
6 - #9 Mateusz Wąsiewicz
7 - #11 Adam Szpakowski
8 - #16 Dariusz Przybytniak
9 - #22 Piotr Sankiewicz
10 - #19 TOM
11 - #24 Bartek Więckowski
12 - #20 KUDŁATY
13 - #28 Michał Juhnke
14 - #5 Radosław Woźniak
15 - #30 Robert Czarnecki
16 - #21 Olaf Pałuba
17 - #27 Artur Kołaciński
18 - #15 Filip Hutnik
19 - #12 Kacper Małecki
20 - #33 Michał Mitrocki
21 - #18 Robert Gajewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Karol Skorupski
2 - #3 Mateusz Mruk
3 - #6 Łukasz Grzybowski
4 - #2 Hubert Broniarek
5 - #14 Adam Królak
6 - #9 Mateusz Wąsiewicz
7 - #11 Adam Szpakowski
8 - #16 Dariusz Przybytniak
9 - #22 Piotr Sankiewicz
10 - #19 TOM
12 - #20 KUDŁATY
13 - #28 Michał Juhnke
14 - #5 Radosław Woźniak
15 - #30 Robert Czarnecki
16 - #21 Olaf Pałuba
17 - #27 Artur Kołaciński
18 - #15 Filip Hutnik
19 - #12 Kacper Małecki
20 - #33 Michał Mitrocki
21 - #18 Robert Gajewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Skorupski
1
1:26.354
45.6
1:26.354
15:17:35.785
+16.289
1:10.065
2
1:08.634
57.3
2:34.988
15:18:44.419
+6.023
1:02.611
3
1:09.895
56.3
3:44.883
15:19:54.314
+4.312
1:05.583