https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Rallycross/RXC
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Buggy - Trening kwalifikacyjny
2013 | Rallycross
|
Rallycross Cup
Puchar Polski Junior Buggy IV Runda
-
Słomczyn
, 9 czerwca 2013
Krzysztof Studziński
Radosław Chrzanowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Karol Skorupski
2 - #2 Hubert Broniarek
3 - #6 Łukasz Grzybowski
4 - #9 Mateusz Wąsiewicz
5 - #24 Bartek Więckowski
6 - #33 Michał Mitrocki
7 - #16 Dariusz Przybytniak
8 - #5 Radosław Woźniak
9 - #11 Adam Szpakowski
10 - #15 Filip Hutnik
11 - #22 Piotr Sankiewicz
12 - #30 Robert Czarnecki
13 - #20 KUDŁATY
14 - #12 Kacper Małecki
15 - #19 TOM
16 - #3 Mateusz Mruk
17 - #18 Robert Gajewski
18 - #21 Olaf Pałuba
19 - #28 Michał Juhnke
20 - #27 Artur Kołaciński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Karol Skorupski
2 - #2 Hubert Broniarek
3 - #6 Łukasz Grzybowski
4 - #9 Mateusz Wąsiewicz
5 - #24 Bartek Więckowski
6 - #33 Michał Mitrocki
7 - #16 Dariusz Przybytniak
8 - #5 Radosław Woźniak
9 - #11 Adam Szpakowski
10 - #15 Filip Hutnik
11 - #22 Piotr Sankiewicz
13 - #20 KUDŁATY
14 - #12 Kacper Małecki
15 - #19 TOM
16 - #3 Mateusz Mruk
17 - #18 Robert Gajewski
18 - #21 Olaf Pałuba
19 - #28 Michał Juhnke
20 - #27 Artur Kołaciński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Skorupski
2:04.830
10:49:56.960
1
1:03.684
61.8
3:08.514
10:51:00.644
+5.552
58.132
2
1:02.570
62.9
4:11.084
10:52:03.214
+3.435
59.135