Amator - Wyścig pierwszy

2015 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego IV Runda - Stryków, 8 listopada 2015
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończenia

1

201

Jakub Łukaszczyk

AMK Gorce Nowy Targ

14

1:30:01.912

2

238

Przemysław Zdanowski

NZ

14

1:31:58.586

3

231

Antoni Szafraniec

NZ

14

1:34:34.036

4

633

Mariusz Kawalec

NZ

14

1:35:22.981

5

159

Sebastian Burzyński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

14

1:35:55.244

6

84

Tomasz Burzyński

SKM Szarak Sochaczew

KTM

14

1:35:58.185

7

315

Piotr Suszyński

NZ

Yamaha

14

1:36:03.187

8

422

Jakub Chłodziński

NZ

13

1:32:26.948

9

520

Mateusz Dudka

NZ

13

1:32:35.996

10

237

Daniel Sęczkowski

NZ

13

1:32:56.780

11

516

Sebastian Kapalski

NZ

13

1:33:27.188

12

151

Grzegorz Bązi

NZ

13

1:34:32.311

13

87

Łukasz Włodarczyk

NZ

13

1:35:07.971

14

741

Krzysztof Łętocha

Myślenicki Klub Motorowy

13

1:35:27.955

15

122

Mateusz Burzyński

SKM Szarak Sochaczew

13

1:36:02.137

16

78

Witold Walczak

NZ

13

1:36:05.659

17

81

Emil Kozioł

NZ

13

1:36:17.110

18

771

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

13

1:36:34.349

19

696

Piotr Hodak

NZ

13

1:36:49.316

20

48

Mateusz Dąbrowski

MKM TUR-MOT Turek

13

1:36:50.621

21

470

Piotr Urbański

KM CROSS TEAM STARE BABICE

13

1:37:09.425

22

207

Adam Włodarek

NZ

13

1:37:26.330

23

172

Michał Żabicki

NZ

12

1:29:05.464

24

444

Piotr Czajka

NZ

12

1:31:02.801

25

278

Piotr Gilewski

OKSM ENDURORANA

12

1:34:55.137

26

218

Dariusz Palmowski

NZ

KTM

12

1:35:34.980

27

303

Jakub Poszepczyński

NZ

12

1:35:56.965

28

90

Roman Śmigaj

NZ

12

1:35:57.761

29

64

Roman Gwardencki

NZ

12

1:37:31.690

30

71

Maciej Tyliński

NZ

11

1:30:48.700

31

232

Mateusz Wojtyra

NZ

11

1:32:52.962

32

4

Krystian Kowalski

Automobilklub Wielkopolski

10

1:37:21.909

33

300

Marcin Kubiak

NZ

9

1:29:37.877

34

170

Paryk Połozowski

NZ

9

1:32:07.460

35

146

Tomasz Bartoszuk

NZ

7

52:50.929

36

69

Bartosz Pielużek

NZ

4

32:10.835

37

413

Karol Tarnawczyk

NZ