https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2015 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski I i II Runda
-
Kwidzyn
, 12 kwietnia 2015
Damian Dąbrowski
Tadeusz Ulenberg
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #640 Karol Gaweł
2 - #27 Filip Kamiński
3 - #251 Dawid Suchowiecki
4 - #916 Łukasz Suchorowski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #191 Jarosław Paliwoda
7 - #274 Sławomir Ratkowski
8 - #295 Paweł Baracz
9 - #255 Dariusz Piotrowski
10 - #730 Radosław Meyer
11 - #167 Łukasz Zych
12 - #737 Joanna Modrzewska
13 - #78 Paweł Budziak
14 - #505 Katarzyna Bąk
15 - #719 Dominik Asłan
16 - #41 Jakub Porajski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #640 Karol Gaweł
2 - #27 Filip Kamiński
3 - #251 Dawid Suchowiecki
4 - #916 Łukasz Suchorowski
5 - #24 Tomasz Gawron
6 - #191 Jarosław Paliwoda
8 - #295 Paweł Baracz
9 - #255 Dariusz Piotrowski
10 - #730 Radosław Meyer
11 - #167 Łukasz Zych
12 - #737 Joanna Modrzewska
13 - #78 Paweł Budziak
14 - #505 Katarzyna Bąk
15 - #719 Dominik Asłan
16 - #41 Jakub Porajski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Gaweł
1
19:57.079
12:50:39.666
2
16:51.940
35.6
36:49.019
13:07:31.606
+2:50.185
14:01.755
3
16:47.757
35.7
53:36.776
13:24:19.363
+2:21.617
14:26.140
4
16:35.252
36.2
1:10:12.028
13:40:54.615
+1:31.336
15:03.916
5
16:30.418
36.3
1:26:42.446
13:57:25.033
+2:18.217
14:12.201
6
16:31.546
36.3
1:43:13.992
14:13:56.579
+2:02.348
14:29.198