Senior 2 - Wyścig pierwszy

2015 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny IV Runda - Głuchołazy, 28 czerwca 2015
Andrzej Rencz
Robert Wolak
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

111

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

9

1:30:40.230

25

2

55

Bartłomiej Hamerlak

CKM Cieszyn

KTM

9

1:31:51.330

22

3

26

Justyn Janas

KTM

9

1:32:36.473

20

4

5

Jacek Faron

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

9

1:38:09.826

18

5

65

Jacek Wąs

SM PANDA Racing

KTM

9

1:38:33.339

16

6

48

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

KTM

9

1:43:39.052

15

7

80

Arkadiusz Mirecki

NZ

KTM

8

1:30:30.228

14

8

19

Przemysław Nowak

NZ

Honda

8

1:31:16.463

13

9

71

Radosław Pientka

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

8

1:31:20.859

12

10

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

8

1:33:06.455

11

11

31

Wojciech Szmatłoch

Motoprzygoda.com

KTM

8

1:33:15.180

10

12

62

Grzegorz Lenard

SM PANDA Racing

GASGAS

8

1:33:38.942

9

13

39

Adam Kopa

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

8

1:34:58.461

8

14

76

Łukasz Paliga

NZ

KTM

8

1:35:28.325

7

15

29

Michał Gryf

KTM

8

1:35:42.809

6

16

82

Marcin Flak

NZ

KTM

8

1:36:48.543

5

17

3

Piotr Gruszka

Bytomski Klub Motorowy

KTM

8

1:37:02.650

4

18

34

Tomasz Cisek

BKM Silesia

Husqvarna

8

1:37:03.533

3

19

16

Radosław Reiniak

NZ

8

1:38:23.007

2

20

9

Marcin Misa

NZ

KTM

8

1:40:00.374

1

21

87

Adam Bujok

NZ

Honda

7

1:30:57.457

22

109

Piotr Strugała

TMSM Sparta Wrocław

Yamaha

7

1:31:09.470

23

52

Marcin Syma

Protea Team

KTM

7

1:32:19.104

24

27

Łukasz Białecki

KTM

7

1:33:20.243

25

37

Krzysztof Gomoła

SM PANDA Racing

Yamaha

7

1:35:16.020

26

72

Andrzej Kafel

NZ

KTM

7

1:35:34.524

27

30

Łukasz Salachna

KTM

7

1:36:43.530

28

75

Adam Pluta

SM PANDA Racing

KTM

7

1:39:44.074

29

171

Sebastian Kowolik

Motocross Klub Czerwionka

KTM

6

1:32:43.321

30

20

Mateusz Grabowski

Sportoryko.pl

Honda

6

1:37:36.575

31

18

Sebastian Dankowski

NZ

KTM

6

1:40:30.488

32

63

Mateusz Kraszewski

NZ

KTM

6

1:40:58.052

33

56

Marcin Mateja

NZ

Husqvarna

6

1:43:41.865

34

8

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

KTM

6

1:45:08.710

35

46

Piotr Koniecki

NZ

KTM

5

1:31:31.301

36

74

Mariusz Bucki

NZ

KTM

5

1:33:11.697

37

113

Łukasz Domański

NZ

Honda

5

1:35:41.390

38

103

Arkadiusz Przybyło

Motocross Świbie

Honda

4

56:13.281

39

14

Piotr Naniewicz

Zuma Motocykle

KTM

4

1:27:28.920

40

40

Jacek Nadziałek

4

1:29:42.863

41

41

Szymon Nadziałek

Yamaha

4

1:30:45.832

42

61

Oktawian Sokołowski

NZ

Suzuki

4

1:46:43.026

43

77

Marcin Stupek

NZ

Honda

3

1:19:05.277

44

47

Marek Spernal

Motocross Świbie

Honda

2

36:53.729

45

86

Mirosław Zaryczański

NZ

Husqvarna

2

1:12:45.731

46

60

Hubert Sokołowski

NZ

Yamaha

1

38:29.587