Senior 1 - Wyścig pierwszy

2015 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny VI Runda - Winów, 20 września 2015
Wojciech Rencz
Sabina Lamboy
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

14

Damian Rykowski

HAWI Racing Team

Yamaha

10

2:04:03.939

25

2

168

Mateusz Kukuczka

CKM Cieszyn

Yamaha

10

2:04:33.079

22

3

88

Dawid Nastula

AMK Gliwice

10

2:05:55.990

20

4

47

Artur Borucki

CSM Hałda

GASGAS

10

2:06:30.880

18

5

60

Wojciech Latała

MK Siedlęcin

Husaberg

10

2:07:11.779

16

6

118

Paweł Sawicki

Husqvarna

10

2:09:46.318

15

7

165

Krzysztof Łotocki

KTM

10

2:16:47.279

14

8

190

Mirosław Żabnicki

Husaberg

9

2:02:25.208

13

9

65

Dawid Musiał

KTM

9

2:02:45.400

12

10

6

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

KTM

9

2:03:52.107

11

11

11

Łukasz Kowalski

NZ

KTM

9

2:04:51.544

10

12

62

Grzegorz Kochman

NZ

KTM

9

2:05:41.134

9

13

146

Paweł Porębski

Yamaha

9

2:06:09.599

8

14

120

Mateusz Połata

BKM Bielsko-Biała

KTM

9

2:06:13.556

7

15

174

Marcin Szkop

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

9

2:07:10.482

6

16

104

Kamil Wielgosz

Yamaha

9

2:07:24.908

5

17

148

Wojciech Dziwiński

Honda

9

2:07:58.849

4

18

81

Rafał Szymański

Motoprzygoda.com

Yamaha

9

2:08:06.595

3

19

202

Bartosz Ruda

KTM

9

2:08:28.087

2

20

154

Tomasz Kubok

NZ

Yamaha

9

2:08:39.935

1

21

100

Kamil Szkolny

NZ

HONDA CRF

9

2:09:57.431

22

25

Michel Schemainda

Kawasaki

9

2:11:00.126

23

145

Kamil Kozyra

TMSM Sparta Wrocław

Honda

9

2:11:40.376

24

97

Łukasz Trzepizur

SM PANDA Racing

KTM

9

2:12:05.388

25

177

Marcin Marynowicz

KTM

9

2:12:18.240

26

16

Dawid Żak

KTM

9

2:12:41.111

27

91

Adrian Stuglik

9

2:13:40.111

28

42

Andrzej Płonka

SRT

Yamaha

9

2:14:11.388

29

28

Łukasz Nieszporek

KTM

9

2:14:21.583

30

171

Michał Krosta

KTM

9

2:14:49.208

31

162

Bartosz Szyszko

KTM

9

2:15:37.122

32

137

Marek Iwaniuk

NZ

Honda

8

2:00:24.669

33

140

Bartłomiej Cieślak

KTM

8

2:00:47.486

34

29

Henryk Josek

Yamaha

8

2:01:30.083

35

13

Szymon Horbacz

SM PANDA Racing

GASGAS

8

2:02:09.849

36

157

Marcin Suchodolski

Kawasaki

8

2:02:20.993

37

19

Adam Weirauch

Kawasaki

8

2:03:07.259

38

34

Rafał Baron

Honda

8

2:03:37.497

39

166

Mariusz Wolak

Honda

8

2:03:38.872

40

24

Sebastian Kania

Yamaha

8

2:04:00.576

41

40

Kamil Bonk

SRT

KTM

8

2:04:09.646

42

167

Konrad Filipowicz

Kawasaki

8

2:05:45.263

43

7

Tobiasz Fiołka

NZ

KTM

8

2:06:06.958

44

164

Ryszard Kotocki

GASGAS

8

2:09:21.333

45

39

Patryk Nocon

Kawasaki

8

2:10:12.064

46

153

Artur Maleska

NZ

Yamaha

8

2:10:48.958

47

134

Patryk Lewandowski

Honda

8

2:10:53.279

48

12

Marcin Niemczura

NZ

Yamaha

8

2:11:16.228

49

133

Michał Szybisty

KTM

8

2:13:26.599

50

90

Paweł Kołotyłd

KTM

8

2:16:30.888

51

101

Kamil Krzywy

NZ

Honda

7

1:53:51.822

52

23

Marcin Szafrański

Honda

7

2:00:54.501

53

74

Damian Korpalski

7

2:01:48.033

54

125

Szymon Żur

KTM

7

2:03:36.404

55

44

Szymon Duda

KTM

7

2:05:00.060

56

9

Karol Dulik

Honda

7

2:09:28.747

57

20

Grzegorz Bojanowski

Honda

7

2:11:12.982

58

142

Marek Jurkiewicz

Suzuki

6

1:34:17.951

59

172

Krystian Walczak

KTM

6

1:51:53.857

60

187

Jan Lipski

Yamaha

6

1:52:09.794

61

61

Roman Michalski

Suzuki

6

1:58:51.521

62

170

Michał Kopka

KTM

6

2:09:30.310

63

109

Szymon Sutowicz

Yamaha

5

1:22:31.536

64

136

Rafał Iwaniuk

Honda

5

1:24:37.232

65

26

Paweł Kloc

Yamaha

5

1:46:23.654

66

76

Norbert Tabor

Yamaha

5

2:04:31.650

67

106

Daniel Sutowicz

Yamaha

4

1:22:21.665

68

80

Marcin Moczarski

Yamaha

3

1:10:25.540

69

22

Mateusz Pietruszyński

Yamaha

2

33:37.783

70

107

Maciej Kibort

Yamaha

2

49:22.087

71

139

Mateusz Fluder

KTM

2

1:45:54.591

72

1

Paweł Kawa

NZ

Suzuki

1

16:34.064

73

156

Rafał Nosiadek

KTM

1

16:57.525

74

173

Marcin Bieniusa

KTM

1

29:57.747