Senior 2 - Wyścig pierwszy

2015 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny VI Runda - Winów, 20 września 2015
Wojciech Rencz
Sabina Lamboy
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

96

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

10

2:08:27.033

25

2

161

Łukasz Grabowski

Sherco 300 ZT

10

2:10:08.701

22

3

132

David Danek

Husqvarna

10

2:12:50.431

20

4

27

Marcin Misa

NZ

KTM

9

2:01:30.814

18

5

117

Marcin Syma

Protea Team

KTM

9

2:02:03.767

16

6

36

Justyn Janas

KTM

9

2:02:11.775

15

7

93

Damian Baron

Husaberg

9

2:02:13.849

14

8

111

Dawid Wasilewski

KTM

9

2:03:49.396

13

9

5

Piotr Nowicki

MK Siedlęcin

Yamaha

9

2:04:02.060

12

10

46

Łukasz Gajos

KTM

9

2:04:53.193

11

11

53

Rafał Duś

KTM

9

2:05:38.939

10

12

15

Jacek Faron

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

9

2:06:34.068

9

13

71

Radosław Pientka

Myślenicki Klub Motorowy

KTM

9

2:06:55.372

8

14

10

Daniel Michalski

NZ

KTM

9

2:07:33.482

7

15

59

Radosław Rejniak

NZ

KTM

9

2:07:44.599

6

16

129

Przemysław Kowalski

SM PANDA Racing

Husqvarna

9

2:08:07.915

5

17

155

Adam Bujok

NZ

HONDA CRF

9

2:08:09.099

4

18

73

Wojciech Zambrzycki

NZ

KTM

9

2:09:18.747

3

19

112

Rafał Ryglowski

TMSM Sparta Wrocław

9

2:09:23.044

2

20

41

Marek Sklorz

KTM

9

2:10:36.310

1

21

31

Krzysztof Gomoła

SM PANDA Racing

Yamaha

9

2:12:23.169

22

150

Jacek Krzyszkowski

Green Racing Team

Honda

9

2:13:27.654

23

72

Piotr Rybak

KTM

9

2:14:04.732

24

54

Paweł Dus

KTM

9

2:14:34.701

25

86

Michał Głuszczyk

KTM

9

2:16:13.681

26

178

Marek Ziętara

Honda

8

2:00:09.701

27

113

Andrzej Bombalicki

KTM

8

2:01:49.517

28

128

Paweł Pawlak

CKM Cieszyn

KTM

8

2:02:09.427

29

75

Adam Pluta

SM PANDA Racing

Beta

8

2:02:36.466

30

38

Sławomir Wilk

KTM

8

2:02:52.220

31

83

Mariusz Wycisk

KTM

8

2:03:21.982

32

144

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

Kawasaki

8

2:04:30.009

33

56

Jacek Karczmarz

KTM

8

2:05:28.603

34

169

Mateusz Staniszewski

KTM

8

2:06:03.556

35

151

Daniel Jarosik

Green Racing Team

Kawasaki

8

2:07:24.138

36

33

Łukasz Salachna

KTM

8

2:08:36.974

37

64

Robert Kawulak

NZ

KTM

8

2:09:14.697

38

78

Tomasz Krzywda

Honda

8

2:12:33.447

39

176

Mariusz Bucki

KTM

8

2:16:36.423

40

119

Bartłomiej Hamerlak

CKM Cieszyn

KTM

7

1:39:39.841

41

175

Sebastian Kowolik

KTM

7

1:53:03.001

42

108

Michał Parzonka

Yamaha

7

1:55:28.251

43

58

Adam Kolarczyk

KTM

7

2:00:07.935

44

79

Sebastian Dankowski

NZ

KTM

7

2:00:23.251

45

45

Sebastian Cichowski

KTM

7

2:03:48.193

46

52

Andrzej Świat

Yamaha

7

2:03:51.271

47

85

Mateusz Rozner

KTM

7

2:04:36.603

48

51

Grzegorz Zdrójkowski

Kawasaki

7

2:06:08.501

49

49

Łukasz Gładysz

Yamaha

7

2:06:47.146

50

17

Tomasz Kuliński

AJP

7

2:10:33.673

51

57

Adam Baszczok

Yamaha

7

2:18:05.275

52

102

Artur Antoniak

KTM

7

2:18:11.478

53

127

Szymon Nadziałek

Yamaha

6

1:46:00.212

54

103

Piotr Kowacki

KTM

6

1:53:24.388

55

50

Krzysztof Szwiec

Yamaha

6

1:55:58.021

56

121

Mariusz Suchanek

KTM

6

1:59:04.243

57

4

Przemysław Wójciński

KTM

6

2:00:19.365

58

126

Jacek Nadziałek

6

2:01:42.044

59

152

Konrad Szostek

Honda

6

2:14:58.958

60

43

Adrian Rozpleszcz

KTM

5

1:30:40.243

61

163

Krzysztof Boguniewicz

GASGAS

5

1:44:38.193

62

55

Szymon Szarabowski

KTM

5

2:01:04.177

63

124

Krzysztof Januszkiewicz

Yamaha

3

1:06:28.790

64

122

Robert Fjiołek

KTM

3

1:45:07.743

65

131

Tomasz Praciek

Honda

1

24:52.802