Konkursowa Jazda Motocyklowa - Trening kwalifikacyjny

2015 | Cross Country | Silesia Enduro Sprint

Silesia Enduro Sprint - Bytom, 10 października 2015
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepsze okrążenie

1

59

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

1

2

2

31

Dawid Nastula

BKM Silesia

1

2

3

24

Kacper Baklarz

BKM Bielsko-Biała

1

2

4

53

Oskar Kaczmarczyk

AMK Gorce

1

2

5

42

Jarosław Michalec

MXE Cieszyn

1

2

6

33

Karol Paśko

RKM Raptor Rzeszów

1

2

7

63

Krzysztof Nędzka

BKFM FLOW

1

2

8

15

Jakub Łukaszczyk

1

2

9

58

Adrian Andrzejak

ŁKM Łódź

1

2

10

43

Rafał Troszok

1

2

11

44

Przemysław Walewander

1

2

12

54

Jan Pieprzak

1

2

13

64

NN NN

1

2

14

40

Konrad Jamroz

NZS

1

2

15

60

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

1

2

16

45

Mateusz Kukuczka

1

2

17

3

Łukasz Bałdys

1

2

18

290

Mateusz Zięba

Kawasaki

1

2

19

11

Bartłomiej Tabin

1

2

20

25

Marek Ziętara

1

2

21

55

Jarosław Guzik

NZ

1

2

22

21

Piotr Roj

1

2

23

22

Marek Kuśnierz

1

2

24

16

Rafał Luberda

1

2

25

52

Piotr Batoryna

1

2

26

48

Przemysław Jagielski

1

2

27

49

Wojciech Biel

1

2

28

7

Tomasz Król

1

2

29

39

Marcin Malczyk

1

2

30

26

Piotr Ochowicz

1

2

31

57

Sebastian Kowolik

1

2

32

38

Dawid Guzik

1

2

33

18

Łukasz Kowalski

NZS

KTM

1

2

34

50

Michał Żytkowski

1

2

35

13

Mateusz Jarząb

1

2

36

12

Artur Borucki

CSM Hałda

GASGAS

1

2

37

23

Marcin nn

1

2

38

10

Radosław Rejniak

1

2

39

1

Piotr Gruszka

Bytomski Klub Motorowy

KTM

1

2

40

17

Andrzej Patuła

1

2

41

32

Konrad Wołowicz

1

2

42

47

Kamil Gaik

1

2

43

37

Paweł Skawski

1

2

44

8

Wojciech Wolny

NZ

1

2

45

36

Jakuib Romanek

1

3

46

9

Grzegorz Kochman

1

3

47

5

Przemysław Kruczek

1

3

48

14

Łukasz Salachna

1

3

49

19

Daniel Michalski

NZS

1

3

50

30

Michał John

1

3

51

35

Artur Domagała

1

3

52

56

Jacek Czerner

1

3

53

51

Marcin Gawin

1

3

54

28

Tomasz Lotka

1

3

55

46

Dawid Cieślar

1

3

56

29

Michał Hoffman

1

3

57

20

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

1

3

58

61

Ewelina Szkudlarek

1

3

59

27

Damian Korpalski

1

4

60

4

Tomasz Czaja

1

4

61

41

Michał Mrzygłód

1

4

62

62

Izabela Nastula

KTM

1

4

63

6

Adrian Dominik

64

34

Piotr Dąbrowski