Konkursowa Jazda Motocyklowa - Wyścig pierwszy

2015 | Cross Country | Silesia Enduro Sprint

Silesia Enduro Sprint - Bytom, 10 października 2015
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

53

Oskar Kaczmarczyk

AMK Gorce

14

1:31:52.419

50

2

15

Jakub Łukaszczyk

13

1:32:21.469

46

3

16

Rafał Luberda

13

1:32:37.691

44

4

45

Mateusz Kukuczka

13

1:33:33.476

42

5

44

Przemysław Walewander

13

1:33:57.001

40

6

42

Jarosław Michalec

MXE Cieszyn

13

1:36:27.204

38

7

31

Dawid Nastula

BKM Silesia

13

1:36:42.215

36

8

64

Krzysztof Nędzka

BKFM FLOW

12

1:31:42.941

34

9

12

Artur Borucki

CSM Hałda

GASGAS

12

1:33:04.368

32

10

50

Michał Żytkowski

11

1:30:35.007

30

11

22

Marek Kuśnierz

11

1:30:47.910

28

12

54

Jan Pieprzak

11

1:30:57.287

26

13

3

Łukasz Bałdys

11

1:31:10.801

24

14

11

Bartłomiej Tabin

11

1:32:02.894

22

15

24

Kacper Baklarz

BKM Bielsko-Biała

11

1:33:09.230

20

16

58

Adrian Andrzejak

ŁKM Łódź

11

1:34:08.060

18

17

21

Piotr Roj

11

1:34:28.564

16

18

63

NNN MMM

11

1:34:37.391

14

19

59

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

11

1:34:44.650

12

20

46

Dawid Cieślar

11

1:35:47.788

11

21

13

Mateusz Jarząb

11

1:37:01.354

10

22

20

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

11

1:37:14.376

9

23

52

Piotr Batoryna

11

1:37:46.167

8

24

39

Marcin Malczyk

11

1:37:56.758

7

25

7

Tomasz Król

11

1:42:41.432

6

26

26

Piotr Ochowicz

10

1:31:04.154

5

27

17

Andrzej Patuła

10

1:35:00.452

4

28

49

Wojciech Biel

9

1:31:37.064

3

29

36

Jakuib Romanek

9

1:32:18.794

2

30

25

Marek Ziętara

9

1:34:15.972

1

31

19

Daniel Michalski

NZS

9

1:36:37.739

32

8

Wojciech Wolny

NZ

9

1:36:46.031

33

48

Przemysław Jagielski

8

1:29:15.775

34

51

Marcin Gawin

8

1:31:48.999

35

23

Marcin nn

8

1:35:16.779

36

35

Artur Domagała

8

1:37:26.601

37

14

Łukasz Salachna

8

1:40:24.865

38

33

Karol Paśko

RKM Raptor Rzeszów

7

1:13:31.292

39

38

Dawid Guzik

7

1:33:00.212

40

56

Jacek Czerner

7

1:35:19.238

41

1

Piotr Gruszka

Bytomski Klub Motorowy

KTM

7

1:35:20.088

42

18

Łukasz Kowalski

NZS

KTM

6

1:35:21.075

43

57

Sebastian Kowolik

6

1:40:33.413

44

55

Jarosław Guzik

NZ

5

1:33:22.820

45

4

Tomasz Czaja

5

1:34:25.968

46

29

Michał Hoffman

4

1:15:37.205

47

47

Kamil Gaik

4

1:30:24.717

48

27

Damian Korpalski

4

1:32:48.771

49

32

Konrad Wołowicz

3

54:36.167

50

10

Radosław Rejniak

3

54:55.893

51

6

Adrian Dominik

3

1:27:07.431

52

60

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

2

47:37.324

53

30

Michał John

2

1:01:34.605

54

5

Przemysław Kruczek

2

1:01:39.268

55

37

Paweł Skawski

1

38:33.077

56

9

Grzegorz Kochman

1

42:18.198

57

41

Michał Mrzygłód

1

50:20.462

58

43

Rafał Troszok

0

9:07.526

59

40

Konrad Jamroz

NZS

0

13:26.134

60

28

Tomasz Lotka

0

41:48.513

61

290

Mateusz Zięba

Kawasaki

0

1:40:32.901