Generalna - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2015 | Enduro | Mistrzostwa Polski

IX i X Runda Mistrzostw Polski - Kwidzyn, 20 września 2015
Roman Umiastowski
Tadeusz Ulenberg
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

20 #1

20 #1

40

2

111

Łukasz Kurowski

PKM Pruszków

Yamaha

17 #2

17 #2

34

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

15 #3

15 #3

30

4

710

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

KTM

13 #4

13 #4

26

5

323

Sylwester Jędrzejczyk

BKM Bielsko Biała

Husqvarna

11 #5

11 #5

22

6

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

HAWI RACING TEAM

10 #6

10 #6

20

7

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

8 #8

9 #7

17

8

423

Paweł Czeszejko-Sochacki

KKM Kwidzyn

Yamaha

7 #9

1:19:52.290

6 #10

1:14:45.880

13

2:34:38.170

9

210

Mieszko Gotkowski

PKS Korona Elbląg

Husqvarna

6 #10

1:20:09.780

7 #9

1:14:44.860

13

2:34:54.640

10

35

Kamil Narowski

CKM Cieszyn

KTM

5 #11

1:21:42.480

8 #8

1:14:31.540

13

2:36:14.020

11

88

Leszek Drogosz

KTM Novi Korona Kielce

KTM

GIMAX TEAM PIEKOSZÓW

4 #12

1:22:08.840

5 #11

1:16:52.370

9

2:39:01.210

12

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

KTM

9 #7

1:17:40.170

0 #NU

9

1:17:40.170

13

92

Maciej Dobrowolski

WSM CHEŁMIEC

KTM

AKTIW INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK

3 #13

3 #13

6

14

215

Konrad Lasocki

ET Kielce

KTM

1 #15

4 #12

5

15

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

2 #14

1 #15

3

16

422

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

Yamaha

0 #16

2 #14

2

17

46

Zbigniew Lech

WSM CHEŁMIEC

KTM

AKTIW INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK

0 #18

1:25:16.680

0 #16

1:20:44.520

0

2:46:01.200

18

108

Dominik Drąg

BKM Bielsko Biała

KTM

0 #19

1:26:14.400

0 #17

1:21:39.890

0

2:47:54.290

19

71

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

Yamaha

0 #20

1:26:38.230

0 #18

1:23:52.360

0

2:50:30.590

20

211

Roland Misztal

A. Polski

KTM

0 #22

1:27:05.600

0 #19

1:25:12.130

0

2:52:17.730

21

102

Marek Brzykowski

BKM Bielsko Biała

KTM

0 #21

1:26:57.420

0 #20

1:26:43.670

0

2:53:41.090

22

200

Kamil Kozłowski

KKM Kwidzyn

KTM

0 #24

1:36:11.420

0 #21

1:32:24.430

0

3:08:35.850

23

351

Paweł Rubisz

HAWI Racing Team

Husaberg

0 #23

1:31:27.490

0 #22

1:41:38.530

0

3:13:06.020

24

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

KTM

0 #25

1:40:45.030

0 #NU

0

1:40:45.030

25

271

Dominik Czeszejko-Sochacki

KKM Kwidzyn

Kawasaki

0 #26

1:55:58.290

0 #NU

0

1:55:58.290

26

240

Marcin Kruger

Motosport Team Toruń

Yamaha

0 #17

1:23:57.080

0 #NS

0

1:23:57.080

27

2

Marcin Frycz

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

0 #NU

0 #NS

0