https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Regulacja gaźników
2015 | Karting
|
Puchar ROTAX
V Runda Pucharu Rotax
-
Stary Kisielin
, 13 czerwca 2015
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #54 Jerzy Spinkiewicz
2 - #76 Bartłomiej Piekutowski
3 - #11 Karol Pasiewicz
4 - #14 Marcel Kuc
5 - #2 Karol Litwiniec
6 - #78 Kacper Rogala
7 - #49 Filip Matejczyk
8 - #35 Oliwier Pyłka
9 - #46 Mateusz Lenart
10 - #9 Oskar Pomorski
11 - #7 Axel Kożuchowski
12 - #40 Gabriel Łukasiewicz
13 - #3 Kajetan Gawron
14 - #4 Karol Kręt
15 - #69 Borys Rogala
16 - #55 Dawid Maślakiewicz
17 - #59 Lukas Malek
18 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
19 - #79 Jan Jóźwiak
20 - #23 Natalia Gładysz
21 - #77 Maksymilian Obst
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #54 Jerzy Spinkiewicz
2 - #76 Bartłomiej Piekutowski
3 - #11 Karol Pasiewicz
4 - #14 Marcel Kuc
5 - #2 Karol Litwiniec
6 - #78 Kacper Rogala
7 - #49 Filip Matejczyk
8 - #35 Oliwier Pyłka
9 - #46 Mateusz Lenart
10 - #9 Oskar Pomorski
11 - #7 Axel Kożuchowski
12 - #40 Gabriel Łukasiewicz
13 - #3 Kajetan Gawron
14 - #4 Karol Kręt
15 - #69 Borys Rogala
16 - #55 Dawid Maślakiewicz
17 - #59 Lukas Malek
19 - #79 Jan Jóźwiak
20 - #23 Natalia Gładysz
21 - #77 Maksymilian Obst
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jerzy Spinkiewicz
42.066
8:20:13.789
1
51.769
72.5
1:33.835
8:21:05.558
+1.909
49.860
2
49.993
75.0
2:23.828
8:21:55.551
+0.916
49.077
3
1:02.459
60.1
3:26.287
8:22:58.010
+12.968
49.491
4
50.242
74.7
4:16.529
8:23:48.252
+1.529
48.713
5
50.065
74.9
5:06.594
8:24:38.317
+1.551
48.514
6
49.772
75.4
5:56.366
8:25:28.089
+1.150
48.622
7
50.115
74.9
6:46.481
8:26:18.204
+2.025
48.090
8
50.091
74.9
7:36.572
8:27:08.295
+1.435
48.656
9
50.928
73.7
8:27.500
8:27:59.223
+1.679
49.249