https://wyniki.motoresults.pl/pl/2015/Supermoto/PBK
Live!
Sezon 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Mistrzostwa Pomorza Zachodniego
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Puchar Polski
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Wrack Race
Wrack Race
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike - Trening dowolny II
2015 | Supermoto
|
PitBike MRF
II Runda AUTAMAXI PITBIKEMRF CUP
-
Toruń
, 13 czerwca 2015
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #22 Maciej Merchel
2 - #21 Adam Fidler
3 - #9 Przemysław Zieliński
4 - #11 Miłosz Pawlikowski
5 - #2 Szymon Morgulski
6 - #7 Damian Budkowski
7 - #20 Mikołaj Sawina
8 - #1 Kacper RABIKOWSKI
9 - #15 Dawid Fryc
10 - #4 Damian Juszczak
11 - #10 Mateusz Piontkowski
12 - #17 Dariusz Leba
13 - #19 Dawid Ugorny
14 - #6 Mateusz Stube
15 - #18 Andrzej Zieliński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #22 Maciej Merchel
2 - #21 Adam Fidler
3 - #9 Przemysław Zieliński
4 - #11 Miłosz Pawlikowski
5 - #2 Szymon Morgulski
6 - #7 Damian Budkowski
7 - #20 Mikołaj Sawina
8 - #1 Kacper RABIKOWSKI
9 - #15 Dawid Fryc
10 - #4 Damian Juszczak
11 - #10 Mateusz Piontkowski
13 - #19 Dawid Ugorny
14 - #6 Mateusz Stube
15 - #18 Andrzej Zieliński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Merchel
10.478
11:19:01.626
1
56.188
57.7
1:06.666
11:19:57.814
-0.106
56.294
2
57.186
56.7
2:03.852
11:20:55.000
+7.502
49.684
3
54.081
59.9
2:57.933
11:21:49.081
+6.154
47.927
4
58.615
55.3
3:56.548
11:22:47.696
+11.461
47.154
5
55.666
58.2
4:52.214
11:23:43.362
+8.542
47.124
6
53.581
60.5
5:45.795
11:24:36.943
+5.860
47.721
7
53.962
60.0
6:39.757
11:25:30.905
+8.238
45.724
8
53.941
60.1
7:33.698
11:26:24.846
9
53.213
60.9
8:26.911
11:27:18.059
10
53.059
61.1
9:19.970
11:28:11.118
11
54.231
59.7
10:14.201
11:29:05.349
12
53.533
60.5
11:07.734
11:29:58.882
13
53.956
60.0
12:01.690
11:30:52.838
14
55.200
58.7
12:56.890
11:31:48.038
15
53.439
60.6
13:50.329
11:32:41.477
16
53.636
60.4
14:43.965
11:33:35.113