https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/KTM
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig drugi
2018 | Cross Country
|
KTMSKLEP.PL Enduro Race
I Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 8 kwietnia 2018
Andrzej Kotopka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #94. Tomasz LANGO
2 - #115 Martino BOGGERO
3 - #98 Patrizzio BOGGERO
4 - #12 Szymon SYRYCA
5 - #65 Bartosz DROZD
6 - #17 Marek DANIŁOWICZ
7 - #6 Kacper EKSTOWICZ
8 - #154 Rafał POMORSKI
9 - #430 Karol URBAN
10 - #14 Tomasz SUCHOCKI
11 - #86 Michał ŁAPIEJKO
12 - #2 Wojciech GÓRSKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #115 Martino BOGGERO
3 - #98 Patrizzio BOGGERO
4 - #12 Szymon SYRYCA
5 - #65 Bartosz DROZD
6 - #17 Marek DANIŁOWICZ
7 - #6 Kacper EKSTOWICZ
8 - #154 Rafał POMORSKI
9 - #430 Karol URBAN
10 - #14 Tomasz SUCHOCKI
11 - #86 Michał ŁAPIEJKO
12 - #2 Wojciech GÓRSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
11.625
17:39:04.783
1
28.442
40.067
17:39:33.225
2
1:14.343
242.1
1:54.410
17:40:47.568
3
1:13.993
243.3
3:08.403
17:42:01.561
4
1:14.054
243.1
4:22.457
17:43:15.615
5
1:15.106
239.7
5:37.563
17:44:30.721
6
1:17.051
233.6
6:54.614
17:45:47.772
7
1:15.781
237.5
8:10.395
17:47:03.553
8
1:16.125
236.5
9:26.520
17:48:19.678
9
1:16.316
235.9
10:42.836
17:49:35.994
10
1:16.321
235.8
11:59.157
17:50:52.315
11
1:15.543
238.3
13:14.700
17:52:07.858
12
1:21.714
220.3
14:36.414
17:53:29.572
13
1:20.360
224.0
15:56.774
17:54:49.932
14
1:17.656
231.8
17:14.430
17:56:07.588
15
1:20.910
222.5
18:35.340
17:57:28.498
16
1:19.531
226.3
19:54.871
17:58:48.029
17
1:20.153
224.6
21:15.024
18:00:08.182