https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 2K - Wyścig pierwszy
2018 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
I Runda
-
Seroki
, 25 marca 2018
Bogdan Walczak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #464 Artur SZCZERBAK
2 - #46 Piotr SZCZECH
3 - #532 Łukasz LEWY
4 - #121 Marcin Nawrot
5 - #469 Damian RAJCZYK
6 - #169 Adrian GAJ
7 - #518 Jakub ZIEMIECKI
8 - #193 Grzegorz SPADLIŃSKI
9 - #177 Marcin WOŹNIAK
10 - #353 Mateusz Gajewski
11 - #44 Zuzanna Ścibior
12 - #561 Krystian MAŃKA
13 - #76 Konrad KOŹMIŃSKI
14 - #41 Sebastian Lasota
15 - #71 Julian TYMIŃSKI
16 - #448 Miłosz KONARSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #464 Artur SZCZERBAK
2 - #46 Piotr SZCZECH
3 - #532 Łukasz LEWY
4 - #121 Marcin Nawrot
5 - #469 Damian RAJCZYK
6 - #169 Adrian GAJ
7 - #518 Jakub ZIEMIECKI
8 - #193 Grzegorz SPADLIŃSKI
9 - #177 Marcin WOŹNIAK
10 - #353 Mateusz Gajewski
12 - #561 Krystian MAŃKA
13 - #76 Konrad KOŹMIŃSKI
14 - #41 Sebastian Lasota
15 - #71 Julian TYMIŃSKI
16 - #448 Miłosz KONARSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Artur SZCZERBAK
1
6:06.917
15:15:40.590
2
6:11.340
48.5
12:18.257
15:21:51.930
+45.965
5:25.375
3
6:27.832
46.4
18:46.089
15:28:19.762
+56.191
5:31.641
4
6:49.410
44.0
25:35.499
15:35:09.172
+1:11.680
5:37.730
5
6:52.933
43.6
32:28.432
15:42:02.105
+1:18.425
5:34.508
6
6:47.012
44.2
39:15.444
15:48:49.117
+1:08.879
5:38.133
7
7:18.973
41.0
46:34.417
15:56:08.090
+1:34.555
5:44.418
8
6:42.883
44.7
53:17.300
16:02:50.973
+49.781
5:53.102
9
6:40.597
44.9
59:57.897
16:09:31.570
+1:04.379
5:36.218
10
6:42.274
44.7
1:06:40.171
16:16:13.844
+1:05.492
5:36.782
11
6:48.156
44.1
1:13:28.327
16:23:02.000
+1:12.391
5:35.765
12
6:53.742
43.5
1:20:22.069
16:29:55.742
+1:15.554
5:38.188
13
6:58.242
43.0
1:27:20.311
16:36:53.984
+1:26.078
5:32.164
14
6:54.403
43.4
1:34:14.714
16:43:48.387
+1:24.024
5:30.379