https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Master - Wyścig pierwszy
2018 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
I i II Runda
-
Chełmno
, 7 kwietnia 2018
Waldemar Iracki
Bogusław Janicki
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Paweł SZTUROMSKI
2 - #103 Michał Korpas
3 - #81 Wiesław WIŚNIEWSKI
4 - #615 Marcin TYNOWSKI
5 - #812 Marcin PURTAK
6 - #126 Jacek WITOS
7 - #47 Piotr HUSAR
8 - #619 Sławomir SUCHOROWSKI
9 - #405 Jarosław LEWY
10 - #100 Ryszard AUGUSTYN
11 - #837 Mirosław CZAJKOWSKI
12 - #75 Mirosław HUSAR
13 - #333 Tomasz WOJEWODA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Paweł SZTUROMSKI
2 - #103 Michał Korpas
3 - #81 Wiesław WIŚNIEWSKI
4 - #615 Marcin TYNOWSKI
5 - #812 Marcin PURTAK
6 - #126 Jacek WITOS
7 - #47 Piotr HUSAR
8 - #619 Sławomir SUCHOROWSKI
10 - #100 Ryszard AUGUSTYN
11 - #837 Mirosław CZAJKOWSKI
12 - #75 Mirosław HUSAR
13 - #333 Tomasz WOJEWODA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł SZTUROMSKI
1
16:57.915
13:05:20.077
2
13:27.638
35.7
30:25.553
13:18:47.715
+2:02.781
11:24.857
3
13:27.114
35.7
43:52.667
13:32:14.829
+1:46.737
11:40.377
4
13:04.858
36.7
56:57.525
13:45:19.687
+53.086
12:11.772
5
13:13.883
36.3
1:10:11.408
13:58:33.570
+1:49.607
11:24.276
6
13:49.414
34.7
1:24:00.822
14:12:22.984
+2:19.561
11:29.853
7
13:42.415
35.0
1:37:43.237
14:26:05.399
+2:09.997
11:32.418