https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2018 | Cross Country
|
Puchar Polski
V i VI Runda
-
Mrągowo
, 3 czerwca 2018
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #476 Sebastian GRZEGORCZYK
2 - #609 Kacper DĘBIEC
3 - #327 Wojciech ZAGDAŃSKI
4 - #22 Dawid BABICZ
5 - #007 Bartosz CZABAN
6 - #814 Mateusz MUNIAK
7 - #424 Dominik JABŁOŃSKI
8 - #12. Maksymilian Nikiel
9 - #95 Sebastian BRUZDA
10 - #171 Jakub KOPKA
11 - #58 Mateusz ŁUKASZEWICZ
12 - #811 Adam GALON
13 - #748 Dawid Hoff
NK - #125 Damian PENKOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #476 Sebastian GRZEGORCZYK
2 - #609 Kacper DĘBIEC
3 - #327 Wojciech ZAGDAŃSKI
4 - #22 Dawid BABICZ
6 - #814 Mateusz MUNIAK
7 - #424 Dominik JABŁOŃSKI
8 - #12. Maksymilian Nikiel
9 - #95 Sebastian BRUZDA
10 - #171 Jakub KOPKA
11 - #58 Mateusz ŁUKASZEWICZ
12 - #811 Adam GALON
13 - #748 Dawid Hoff
NK - #125 Damian PENKOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sebastian GRZEGORCZYK
2:34.632
12:52:07.636
1
9:14.971
45.4
11:49.603
13:01:22.607
+28.522
8:46.449
2
9:16.536
45.3
21:06.139
13:10:39.143
+32.621
8:43.915
3
9:09.300
45.9
30:15.439
13:19:48.443
+23.474
8:45.826
4
9:18.364
45.1
39:33.803
13:29:06.807
+13.814
9:04.550
5
9:19.742
45.0
48:53.545
13:38:26.549
+26.625
8:53.117
6
9:13.970
45.5
58:07.515
13:47:40.519
-11.707
9:25.677
7
9:22.780
44.8
1:07:30.295
13:57:03.299
+23.833
8:58.947
8
11:05.156
37.9
1:18:35.451
14:08:08.455
+1:58.531
9:06.625
9
10:23.282
40.4
1:28:58.733
14:18:31.737
+1:07.200
9:16.082
10
9:59.549
42.0
1:38:58.282
14:28:31.286
+45.279
9:14.270