https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Enduro/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2018 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
I i II Runda
-
Kalisz Pomorski
, 13 maja 2018
Andrzej Frankowski
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #201 Kacper BAKLARZ
2 - #50 Aleksander BRACIK
3 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
4 - #714 Patryk KULESZO
5 - #54 Karol ORAWIEC
6 - #668 Błażej Gwiaździński
7 - #770 Mateusz FUCZIK
8 - #58 Kamil Parkitny
9 - #183 Aleksander GOTKOWSKI
10 - #74 Tymoteusz Michalec
11 - #42 Robert GALAS
12 - #211 Roland MISZTAL
13 - #275 Dawid DOMAŃSKI
14 - #303 Artur SIKORA
15 - #43 Adam Kowalski
16 - #418 Sebastian Miotk
17 - #92 Jakub Grzybowski
NU - #690 Dawid Chrynowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #201 Kacper BAKLARZ
2 - #50 Aleksander BRACIK
3 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
5 - #54 Karol ORAWIEC
6 - #668 Błażej Gwiaździński
7 - #770 Mateusz FUCZIK
8 - #58 Kamil Parkitny
9 - #183 Aleksander GOTKOWSKI
10 - #74 Tymoteusz Michalec
11 - #42 Robert GALAS
12 - #211 Roland MISZTAL
13 - #275 Dawid DOMAŃSKI
14 - #303 Artur SIKORA
15 - #43 Adam Kowalski
16 - #418 Sebastian Miotk
17 - #92 Jakub Grzybowski
NU - #690 Dawid Chrynowski
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Kacper BAKLARZ
START
9:05:12.250
ST1
7:51.400
9:23:10.960
+10.540
7:40.860
ST2
11:44.160
9:42:35.550
+22.610
11:21.550
PKC1
10:03:07.040
ST3
7:42.700
10:22:35.520
+4.320
7:38.380
ST4
11:36.440
10:41:54.050
+16.390
11:20.050
PKC2
11:01:07.880
ST5
7:45.310
11:21:04.050
+9.560
7:35.750
ST6
11:47.630
11:40:14.600
+33.790
11:13.840
PKC3
11:59:07.820
ST7
7:53.140
12:20:52.450
+18.670
7:34.470
ST8
11:53.460
12:41:51.480
+34.610
11:18.850
FINISH
12:45:06.090