https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/ROK
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Bieg kwalifikacyjny 2
2018 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Seria
-
Toruń
, 22 kwietnia 2018
Lechosław Dudka
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #232 Alan Czyż
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #265 Vyacheslav Putyatin
4 - #233 Karol Czepiel
5 - #235 Adam Szydłowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #295 Kamil Grabowski
8 - #205 Olaf Tyrakowski
9 - #288 Aleksander Klimaszewski
10 - #211 Michał Mierzejewski
11 - #255 Mateusz Wollmann
12 - #269 Tymofii Havrylets
13 - #289 Jakub Wójcik
14 - #222 Gabriela Skrobacz
15 - #225 Jakub Rajski
16 - #250 Oleksandr Partyshev
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #232 Alan Czyż
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #265 Vyacheslav Putyatin
4 - #233 Karol Czepiel
5 - #235 Adam Szydłowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #295 Kamil Grabowski
8 - #205 Olaf Tyrakowski
10 - #211 Michał Mierzejewski
11 - #255 Mateusz Wollmann
12 - #269 Tymofii Havrylets
13 - #289 Jakub Wójcik
14 - #222 Gabriela Skrobacz
15 - #225 Jakub Rajski
16 - #250 Oleksandr Partyshev
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Alan Czyż
1.421
16:35:40.007
1
53.667
69.6
55.088
16:36:33.674
+1.102
52.565
2
51.718
72.2
1:46.806
16:37:25.392
+0.225
51.493
3
51.994
71.8
2:38.800
16:38:17.386
+0.793
51.201
4
51.416
72.6
3:30.216
16:39:08.802
+0.363
51.053
5
52.441
71.2
4:22.657
16:40:01.243
+1.408
51.033
6
51.559
72.4
5:14.216
16:40:52.802
+0.378
51.181
7
51.509
72.5
6:05.725
16:41:44.311
+0.498
51.011
8
51.613
72.3
6:57.338
16:42:35.924
+0.524
51.089
9
51.929
71.9
7:49.267
16:43:27.853
+0.807
51.122
10
51.677
72.2
8:40.944
16:44:19.530
+0.600
51.077
11
51.630
72.3
9:32.574
16:45:11.160
+0.579
51.051
12
52.389
71.3
10:24.963
16:46:03.549
+1.485
50.904