https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/ROK
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
ROK GP 14 - Bieg kwalifikacyjny 2
2018 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VI Seria
-
Zielona Góra
, 5 sierpnia 2018
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #301 Franciszek Palmirski
2 - #369 Jan Galeja
3 - #307 Marcin Zając
4 - #306 Adrian Janicki
5 - #305 Kacper Nadolski
6 - #302 Adrian Marcinkiewicz
7 - #377 Daniel Zając
8 - #335 Adam Szydłowski
9 - #375 Michalina Sabaj
10 - #315 Alan Lalak
11 - #333 Hubert Kowalczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #301 Franciszek Palmirski
2 - #369 Jan Galeja
3 - #307 Marcin Zając
4 - #306 Adrian Janicki
5 - #305 Kacper Nadolski
6 - #302 Adrian Marcinkiewicz
7 - #377 Daniel Zając
9 - #375 Michalina Sabaj
10 - #315 Alan Lalak
11 - #333 Hubert Kowalczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek Palmirski
1.305
14:15:58.249
1
47.133
79.6
48.438
14:16:45.382
+2.728
44.405
2
44.836
83.7
1:33.274
14:17:30.218
+0.767
44.069
3
43.772
85.7
2:17.046
14:18:13.990
+0.129
43.643
4
43.507
86.2
3:00.553
14:18:57.497
+0.225
43.282
5
43.652
85.9
3:44.205
14:19:41.149
+0.483
43.169
6
44.013
85.2
4:28.218
14:20:25.162
+0.920
43.093
7
43.246
86.7
5:11.464
14:21:08.408
+0.237
43.009
8
43.296
86.6
5:54.760
14:21:51.704
+0.303
42.993
9
43.434
86.4
6:38.194
14:22:35.138
+0.368
43.066
10
43.381
86.5
7:21.575
14:23:18.519
+0.207
43.174
11
43.348
86.5
8:04.923
14:24:01.867
+0.258
43.090
12
43.369
86.5
8:48.292
14:24:45.236
+0.217
43.152
13
43.275
86.7
9:31.567
14:25:28.511
-0.141
43.416