https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Przedfinał
2018 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Seria
-
Toruń
, 27 maja 2018
Sebastian Pawełkiewicz
Marek Chmielewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #446 Kacper Bielecki
2 - #416 Karol Jurmanowicz
3 - #499 Michał Białach
4 - #541 Sławomir Murański
5 - #443 Mateusz Szuliński
6 - #544 Kyrylo Biryuk
7 - #405 Piotr Wiśnicki
8 - #489 Paweł Sadomski
9 - #560 Zbigniew Marek
10 - #515 Tomasz Wilczyński
11 - #599 Szymon Pikula
12 - #527 Łukasz Siwik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #446 Kacper Bielecki
2 - #416 Karol Jurmanowicz
3 - #499 Michał Białach
4 - #541 Sławomir Murański
5 - #443 Mateusz Szuliński
6 - #544 Kyrylo Biryuk
7 - #405 Piotr Wiśnicki
8 - #489 Paweł Sadomski
9 - #560 Zbigniew Marek
10 - #515 Tomasz Wilczyński
12 - #527 Łukasz Siwik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Bielecki
1.546
13:02:28.434
1
55.929
66.7
57.475
13:03:24.363
+3.042
52.887
2
51.277
72.8
1:48.752
13:04:15.640
+0.906
50.371
3
51.015
73.2
2:39.767
13:05:06.655
+1.222
49.793
4
50.987
73.2
3:30.754
13:05:57.642
+1.114
49.873
5
51.251
72.8
4:22.005
13:06:48.893
+0.350
50.901
6
51.118
73.0
5:13.123
13:07:40.011
+1.612
49.506
7
50.858
73.4
6:03.981
13:08:30.869
+1.686
49.172
8
50.924
73.3
6:54.905
13:09:21.793
+1.660
49.264
9
51.064
73.1
7:45.969
13:10:12.857
+2.066
48.998
10
51.089
73.1
8:37.058
13:11:03.946
+2.043
49.046
11
50.846
73.4
9:27.904
13:11:54.792
+1.150
49.696
12
51.292
72.8
10:19.196
13:12:46.084
+2.129
49.163
13
51.135
73.0
11:10.331
13:13:37.219
+2.184
48.951
14
51.284
72.8
12:01.615
13:14:28.503
+2.375
48.909
15
51.287
72.8
12:52.902
13:15:19.790
+2.307
48.980
16
51.529
72.4
13:44.431
13:16:11.319
+2.685
48.844