Micro Max - Regulacja gaźników 2

2018 | Karting | ROTAX MAX CHALLENGE POLAND

IV Seria & II Seria Nordic Challenge - Słomczyn, 22 lipca 2018
Sebastian Pawełkiewicz
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

18

Mika Yegorov

Automobilklub Wielkopolski

MG Racing Team

7

58.280

4

2

80

Andros Yannis

Ukraine

7

58.377

7

3

79

Jan Jóźwiak

Automobilklub "Rzemieślnik

MK RACING TEAM

8

58.471

4

4

78

Franciszek Liszka

TTSK K-TEAM Tarnów

7

58.490

7

5

1

Klaudiusz Nykiel

Automobilklub Leszczyński

RKT Rzucidło Karting Team

7

58.595

7

6

20

Gustaw Wiśniewski

Automobilklub "Rzemieślnik

Jastrzębski Racing

7

58.655

7

7

77

Maksymilian Obst

Automobilklub Wielkopolski

Bambini Racing

7

58.656

4

8

7

Rostislaw Kostyna

Automobilklub Wschodni w Lublinie

JR Racing

7

58.680

4

9

6

Alvar Siimesvaara

JTL-Racing

7

58.707

4

10

51

Filip Niewiadomski

Automobilklub "Rzemieślnik

CRG RDP

7

58.880

7

11

22

Dovydas Gudelevicius

Litwa

7

58.900

3

12

4

Renat Hanifi

Białoruś

7

58.914

7

13

30

Wiktor Kołodziejski

Automobilklub "Rzemieślnik

ST-RACING MARANELLO POLSKA

7

58.924

5

14

62

Colin Ważny

Wielka Brytania

Wyrzykowski-Motorsport

7

59.072

6

15

33

Aleksander Skjelten

Łotwa

7

59.087

4

16

54

Franciszek Lassota

Automobilklub "Rzemieślnik"

CRG RDP

7

59.096

6

17

71

Franciszek Belusiak

TTSK K-TEAM Tarnów

6

59.147

5

18

5

Vitali Karnei

Białoruś

7

59.164

7

19

88

Juliusz Ociepa

Automobilklub Polski

KRK Racing

7

59.195

7

20

52

Łukasz Grabowski

Automobilklub "Rzemieślnik

CRG RDP

7

59.284

6

21

27

Danila Charneha

Białoruś

7

59.423

5

22

66

Maksymilian Angelard

Automobilklub Polski

SUPERSONIC RACING

7

59.435

5

23

11

Maksym Burczenik

Automobilklub Polski

ST-RACING MARANELLO POLSKA

7

59.516

6

24

126

Tomas Rudokas

Litwa

7

59.559

5

25

45

Piotr Borowczyk

Automobilklub Śląski

Ernst Racing

7

59.629

7

26

53

Igor Wenerski

Automobilklub "Rzemieślnik"

CRG RDP

7

59.679

6

27

8

Anton Laaksonen

JTL-Racing

7

59.732

7

28

17

Roberts Purmalis

333 Auto Sport

6

59.846

3

29

99

Mihail Chornii

Ukraine

JR Racing

7

59.865

5

30

92

Mikołaj Zachciał

Automobilklub Wielkopolski

ST-RACING MARANELLO POLSKA

7

59.966

5

31

2

Dainis Grava

Łotwa

7

1:00.000

6

32

59

Aleksander Rogowski

Automobilklub "Rzemieślnik"

CRG RDP

7

1:00.251

6

33

109

Simas Baciuska

Litwa

7

1:00.519

4

34

91

Mark Plisuk

Ukraine

JR Racing

7

1:00.838

4

35

63

Dominik Knopik

Automobilklub Wielkopolski

SUPERSONIC RACING

6

1:04.388

4