https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Trening oficjalny I
2018 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IV Seria & II Seria Nordic Challenge
-
Słomczyn
, 22 lipca 2018
Sebastian Pawełkiewicz
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #52 Łukasz Grabowski
2 - #77 Maksymilian Obst
3 - #80 Andros Yannis
4 - #79 Jan Jóźwiak
5 - #20 Gustaw Wiśniewski
6 - #88 Juliusz Ociepa
7 - #6 Alvar Siimesvaara
8 - #7 Rostislaw Kostyna
9 - #51 Filip Niewiadomski
10 - #45 Piotr Borowczyk
11 - #33 Aleksander Skjelten
12 - #18 Mika Yegorov
13 - #62 Colin Ważny
14 - #27 Danila Charneha
15 - #1 Klaudiusz Nykiel
16 - #78 Franciszek Liszka
17 - #54 Franciszek Lassota
18 - #22 Dovydas Gudelevicius
19 - #5 Vitali Karnei
20 - #71 Franciszek Belusiak
21 - #11 Maksym Burczenik
22 - #92 Mikołaj Zachciał
23 - #4 Renat Hanifi
24 - #30 Wiktor Kołodziejski
25 - #66 Maksymilian Angelard
26 - #8 Anton Laaksonen
27 - #126 Tomas Rudokas
28 - #99 Mihail Chornii
29 - #59 Aleksander Rogowski
30 - #53 Igor Wenerski
31 - #17 Roberts Purmalis
32 - #2 Dainis Grava
33 - #109 Simas Baciuska
34 - #63 Dominik Knopik
35 - #91 Mark Plisuk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #52 Łukasz Grabowski
2 - #77 Maksymilian Obst
3 - #80 Andros Yannis
4 - #79 Jan Jóźwiak
5 - #20 Gustaw Wiśniewski
6 - #88 Juliusz Ociepa
7 - #6 Alvar Siimesvaara
8 - #7 Rostislaw Kostyna
9 - #51 Filip Niewiadomski
10 - #45 Piotr Borowczyk
11 - #33 Aleksander Skjelten
12 - #18 Mika Yegorov
13 - #62 Colin Ważny
14 - #27 Danila Charneha
15 - #1 Klaudiusz Nykiel
16 - #78 Franciszek Liszka
17 - #54 Franciszek Lassota
18 - #22 Dovydas Gudelevicius
19 - #5 Vitali Karnei
21 - #11 Maksym Burczenik
22 - #92 Mikołaj Zachciał
23 - #4 Renat Hanifi
24 - #30 Wiktor Kołodziejski
25 - #66 Maksymilian Angelard
26 - #8 Anton Laaksonen
27 - #126 Tomas Rudokas
28 - #99 Mihail Chornii
29 - #59 Aleksander Rogowski
30 - #53 Igor Wenerski
31 - #17 Roberts Purmalis
32 - #2 Dainis Grava
33 - #109 Simas Baciuska
34 - #63 Dominik Knopik
35 - #91 Mark Plisuk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Grabowski
1:08.402
11:31:35.073
1
1:00.228
72.2
2:08.630
11:32:35.301
+0.665
59.563
2
59.771
72.8
3:08.401
11:33:35.072
+0.101
59.670
3
59.369
73.3
4:07.770
11:34:34.441
+0.759
58.610
4
1:00.031
72.4
5:07.801
11:35:34.472
+1.702
58.329
5
59.369
73.3
6:07.170
11:36:33.841
-0.116
59.485
6
59.562
73.0
7:06.732
11:37:33.403
+0.336
59.226
7
59.723
72.8
8:06.455
11:38:33.126
+0.339
59.384