https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Wyścig pierwszy
2018 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
I Seria
-
Bydgoszcz
, 21 - 22 września 2018
Sebastian Kołakowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Rafał Paprota
2 - #78 Franciszek Liszka
3 - #97 Kacper Turoboyski
4 - #4 Iwo Beszterda
5 - #33 Marcel Kasprzycki
6 - #47 Serafin Derżyński
7 - #10 Antoni Derebecki
8 - #15 Franciszek Longota
9 - #11 Antoni Kosiba
10 - #60 Mateusz Piszczako
11 - #5 Michał Pomocki
12 - #44 Maksymilian Rafalik
13 - #12 Jakub Kiwalski
14 - #21 Dawid Szymański
15 - #46 Aleksander Jeleń
16 - #23 Marek Piórkowski
17 - #27 Mateusz Rajwa
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Rafał Paprota
2 - #78 Franciszek Liszka
3 - #97 Kacper Turoboyski
4 - #4 Iwo Beszterda
5 - #33 Marcel Kasprzycki
6 - #47 Serafin Derżyński
7 - #10 Antoni Derebecki
8 - #15 Franciszek Longota
9 - #11 Antoni Kosiba
10 - #60 Mateusz Piszczako
11 - #5 Michał Pomocki
12 - #44 Maksymilian Rafalik
13 - #12 Jakub Kiwalski
15 - #46 Aleksander Jeleń
16 - #23 Marek Piórkowski
17 - #27 Mateusz Rajwa
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rafał Paprota
2.644
1
54.640
67.0
57.284
+1.931
52.709
2
52.617
69.6
1:49.901
+0.394
52.223
3
54.715
66.9
2:44.616
+2.755
51.960
4
53.676
68.2
3:38.292
+1.662
52.014
5
54.243
67.5
4:32.535
+2.272
51.971
6
52.909
69.2
5:25.444
+1.019
51.890
7
52.487
69.8
6:17.931
+0.627
51.860
8
52.403
69.9
7:10.334
+0.477
51.926
9
52.507
69.7
8:02.841
+0.712
51.795
10
52.558
69.7
8:55.399
+0.714
51.844
11
52.752
69.4
9:48.151
+0.917
51.835