https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
II Runda
-
Oborniki
, 20 maja 2018
Monika Budnik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #955 Gabriel Chętnicki
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #996 Luis CARSTENS
6 - #176 Karol Kruszyński
7 - #101 Jakub Barczewski
8 - #757 Arkadiusz Mańk
9 - #108 Damian Bykowski
10 - #113 Sebastian Witkowski
11 - #501 Maciej WIĘCKOWSKI
12 - #90 Emil PRZYSTUPA
13 - #281 Damian Azmin
14 - #421 Paweł SZTUROMSKI
15 - #99 Witold Natkaniec
16 - #66 Bartosz DOROSZ
17 - #791 Damian Ślugaj
18 - #473 Alan Barszczewski
19 - #9 Mateusz OWCZAREK
20 - #138 Konrad Góralczyk
21 - #155 Jakub Galiński
22 - #474 Erwin Barszczewski
23 - #344 Karol Kałużny
24 - #259 Paweł Płochocki
25 - #141 Mateusz Stube
26 - #130 Karol GÓRALCZYK
27 - #116 Piotr Płochocki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #955 Gabriel Chętnicki
3 - #26 Karol Kędzierski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #996 Luis CARSTENS
6 - #176 Karol Kruszyński
7 - #101 Jakub Barczewski
8 - #757 Arkadiusz Mańk
9 - #108 Damian Bykowski
10 - #113 Sebastian Witkowski
11 - #501 Maciej WIĘCKOWSKI
12 - #90 Emil PRZYSTUPA
13 - #281 Damian Azmin
14 - #421 Paweł SZTUROMSKI
15 - #99 Witold Natkaniec
16 - #66 Bartosz DOROSZ
18 - #473 Alan Barszczewski
19 - #9 Mateusz OWCZAREK
20 - #138 Konrad Góralczyk
21 - #155 Jakub Galiński
22 - #474 Erwin Barszczewski
23 - #344 Karol Kałużny
24 - #259 Paweł Płochocki
25 - #141 Mateusz Stube
26 - #130 Karol GÓRALCZYK
27 - #116 Piotr Płochocki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
12.763
17:42:21.558
1
2:01.087
48.8
2:13.850
17:44:22.645
+19.608
1:41.479
2
1:55.207
51.2
4:09.057
17:46:17.852
+13.339
1:41.868
3
1:52.351
52.5
6:01.408
17:48:10.203
+11.650
1:40.701
4
1:53.138
52.2
7:54.546
17:50:03.341
+13.017
1:40.121
5
1:53.093
52.2
9:47.639
17:51:56.434
+12.900
1:40.193
6
1:50.605
53.4
11:38.244
17:53:47.039
+8.078
1:42.527
7
1:51.419
53.0
13:29.663
17:55:38.458
+8.836
1:42.583
8
1:51.242
53.1
15:20.905
17:57:29.700
+9.081
1:42.161
9
1:52.654
52.4
17:13.559
17:59:22.354
+11.001
1:41.653
10
1:54.110
51.7
19:07.669
18:01:16.464
+10.855
1:43.255
11
1:51.507
52.9
20:59.176
18:03:07.971
+8.579
1:42.928
12
1:52.954
52.3
22:52.130
18:05:00.925
+10.582
1:42.372
13
1:53.752
51.9
24:45.882
18:06:54.677
+11.608
1:42.144