https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Gdańsk
, 10 czerwca 2018
Maciej Szczuciński
Paweł Kurajk
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #176 Karol Kruszyński
2 - #991 Szymon Staszkiewicz
3 - #299 Wiktor Jasiński
4 - #383 Piotr Szczepanek
5 - #222 Cezary Lewko
6 - #281 Damian Azmin
7 - #401 Dariusz RAPACZ
8 - #58 Wojciech KUCHARCZYK
9 - #99 Witold Natkaniec
10 - #602 Klaudiusz Górny
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #90 Emil PRZYSTUPA
13 - #52 Mateusz Kołodziejak
14 - #101 Jakub Barczewski
15 - #414 Jakub Gutowski
16 - #729 Artsiom SAZANOVETS
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #176 Karol Kruszyński
2 - #991 Szymon Staszkiewicz
3 - #299 Wiktor Jasiński
5 - #222 Cezary Lewko
6 - #281 Damian Azmin
7 - #401 Dariusz RAPACZ
8 - #58 Wojciech KUCHARCZYK
9 - #99 Witold Natkaniec
10 - #602 Klaudiusz Górny
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #90 Emil PRZYSTUPA
13 - #52 Mateusz Kołodziejak
14 - #101 Jakub Barczewski
15 - #414 Jakub Gutowski
16 - #729 Artsiom SAZANOVETS
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kruszyński
1
1:49.982
13:28:54.399
2
1:47.103
54.8
3:37.085
13:30:41.502
+5.282
1:41.821
3
1:45.553
55.6
5:22.638
13:32:27.055
+3.199
1:42.354
4
1:46.726
55.0
7:09.364
13:34:13.781
+4.365
1:42.361
5
1:45.179
55.8
8:54.543
13:35:58.960
+2.579
1:42.600
6
1:45.240
55.8
10:39.783
13:37:44.200
+4.197
1:41.043
7
1:44.690
56.1
12:24.473
13:39:28.890
+4.183
1:40.507
8
1:45.375
55.7
14:09.848
13:41:14.265
+3.237
1:42.138
9
1:44.916
55.9
15:54.764
13:42:59.181
+3.571
1:41.345
10
1:46.744
55.0
17:41.508
13:44:45.925
+4.506
1:42.238
11
1:44.729
56.0
19:26.237
13:46:30.654
+2.830
1:41.899
12
1:45.074
55.8
21:11.311
13:48:15.728
+2.455
1:42.619
13
1:45.923
55.4
22:57.234
13:50:01.651
-5.232
1:51.155
14
1:46.483
55.1
24:43.717
13:51:48.134
+1.828
1:44.655