https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IV Runda
-
Lipno
, 1 lipca 2018
Celina Rapacz
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #955 Gabriel Chętnicki
2 - #176 Karol Kruszyński
3 - #991 Szymon Staszkiewicz
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #383 Piotr Szczepanek
6 - #401 Dariusz RAPACZ
7 - #729 Artsiom SAZANOVETS
8 - #602 Klaudiusz Górny
9 - #281 Damian Azmin
10 - #99 Witold Natkaniec
11 - #52 Mateusz Kołodziejak
12 - #505 Wiktor Małecki
13 - #299 Wiktor Jasiński
14 - #226 Dawid Kosiński
15 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
16 - #90 Emil PRZYSTUPA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #955 Gabriel Chętnicki
2 - #176 Karol Kruszyński
3 - #991 Szymon Staszkiewicz
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #383 Piotr Szczepanek
6 - #401 Dariusz RAPACZ
7 - #729 Artsiom SAZANOVETS
8 - #602 Klaudiusz Górny
10 - #99 Witold Natkaniec
11 - #52 Mateusz Kołodziejak
12 - #505 Wiktor Małecki
13 - #299 Wiktor Jasiński
14 - #226 Dawid Kosiński
15 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
16 - #90 Emil PRZYSTUPA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gabriel Chętnicki
11.056
15:14:47.805
1
1:48.599
50.4
1:59.655
15:16:36.404
+18.280
1:30.319
2
1:41.041
54.2
3:40.696
15:18:17.445
+11.167
1:29.874
3
1:39.764
54.8
5:20.460
15:19:57.209
+9.618
1:30.146
4
1:42.341
53.5
7:02.801
15:21:39.550
+11.968
1:30.373
5
1:42.080
53.6
8:44.881
15:23:21.630
+11.601
1:30.479
6
1:43.251
53.0
10:28.132
15:25:04.881
+12.271
1:30.980
7
1:45.270
52.0
12:13.402
15:26:50.151
+14.876
1:30.394
8
1:45.616
51.8
13:59.018
15:28:35.767
+14.914
1:30.702
9
1:45.686
51.8
15:44.704
15:30:21.453
+15.140
1:30.546
10
1:46.350
51.5
17:31.054
15:32:07.803
+15.193
1:31.157
11
1:45.899
51.7
19:16.953
15:33:53.702
+11.247
1:34.652
12
1:47.776
50.8
21:04.729
15:35:41.478
+13.804
1:33.972
13
1:48.675
50.4
22:53.404
15:37:30.153
+14.262
1:34.413
14
1:45.888
51.7
24:39.292
15:39:16.041
+10.857
1:35.031
15
1:42.963
53.1
26:22.255
15:40:59.004
+6.610
1:36.353