https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - p
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
I Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 15 kwietnia 2018
Dariusz Szutowicz
Jarosław Piwnicki
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
L. p.
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Meta
1
Filip Bukowicz (13)
13
222
222
27
4
43
9
779
94
597
587
2
Cezary LEWKO (222)
222
58
58
222
323
126
89
27
323
615
94
3
Wojciech KUCHARCZYK (58)
58
13
13
597
222
587
910
9
779
94
615
4
Jakub BARANOWSKI (94)
94
411
11
13
615
222
597
222
222
779
779
5
Michał KUCZYŃSKI (11)
11
11
94
11
27
4
43
910
9
323
222
6
Jakub PLEWA (910)
910
94
779
58
13
615
222
89
27
222
597
7
Aleksey NOVIKOV (779)
779
910
411
94
11
11
126
43
910
9
323
8
Jakub ŚNIADY (43)
43
779
910
779
58
13
587
126
43
43
9
9
Michał Śnietka (126)
126
9
9
9
597
323
11
11
89
910
43
10
Larrens Trepkowski (323)
323
126
89
910
94
58
13
597
11
11
11
11
Dariusz MALCZEWSKI (9)
9
89
126
89
411
27
58
587
126
89
910
12
Kacper MAJOWICZ (587)
587
587
587
126
779
94
615
13
13
13
13
13
Szymon MAZIARSKI (4)
4
323
43
43
9
779
323
58
58
58
89
14
Bartłomiej WARDA (89)
89
4
4
587
910
94
615
587
27
126
15
Kamil Krakowiak (27)
27
43
323
89
126
27
16
Kamil Sidlin (597)
597
27
615
58
17
Jan SANTUS (615)
615
615
597