https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig pierwszy
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
II Runda
-
Więcbork
, 22 kwietnia 2018
Krzysztof Marchewka
Monika Budnik
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #212 Kamil MAŚLANKA
4 - #74 Kacper CHROSTOWSKI
5 - #70 Igor Lemańczyk
6 - #288 Franciszek GRZEGORCZYK
7 - #292 Wiktor Rafalski
8 - #523 Damian RATAJCZAK
9 - #13 Franciszek KARCZEWSKI
10 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
11 - #199 Mikołaj KUPAJ
12 - #565 Łukasz RYCZEK
13 - #14 Franciszek Rusocki
14 - #205 Oliwier Wiciński
15 - #111 Konrad DOMAGALSKI
16 - #27 Borys MOKRY
17 - #311 Paweł Różański
18 - #38 Mikołaj KLIN
19 - #888 Mateusz Łytka
20 - #999 Antoni BĄK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #212 Kamil MAŚLANKA
4 - #74 Kacper CHROSTOWSKI
5 - #70 Igor Lemańczyk
7 - #292 Wiktor Rafalski
8 - #523 Damian RATAJCZAK
9 - #13 Franciszek KARCZEWSKI
10 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
11 - #199 Mikołaj KUPAJ
12 - #565 Łukasz RYCZEK
13 - #14 Franciszek Rusocki
14 - #205 Oliwier Wiciński
15 - #111 Konrad DOMAGALSKI
16 - #27 Borys MOKRY
17 - #311 Paweł Różański
18 - #38 Mikołaj KLIN
19 - #888 Mateusz Łytka
20 - #999 Antoni BĄK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian Chwalik
1
1:35.739
12:51:02.905
2
2:00.332
47.9
3:36.071
12:53:03.237
+15.730
1:44.602
3
1:57.664
49.0
5:33.735
12:55:00.901
+12.746
1:44.918
4
1:56.282
49.5
7:30.017
12:56:57.183
+10.872
1:45.410
5
2:00.355
47.9
9:30.372
12:58:57.538
+12.676
1:47.679
6
2:01.395
47.4
11:31.767
13:00:58.933
+13.547
1:47.848
7
2:00.265
47.9
13:32.032
13:02:59.198
+16.265
1:44.000
8
1:59.574
48.2
15:31.606
13:04:58.772
+11.238
1:48.336
9
1:59.223
48.3
17:30.829
13:06:57.995
+9.243
1:49.980
10
2:01.973
47.2
19:32.802
13:08:59.968
+15.543
1:46.430