MX2C - Trening kwalifikacyjny

2018 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

V Runda - Głogów, 17 czerwca 2018
Robert Kramer
Andrzej Nalepka
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

121

Lubomir SOBOL

KM Chojna

Yamaha

4

2:18.280

3

2

767

Dawid SŁABY

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Honda

4

2:20.335

3

3

49

Krzysztof WOŹNIAK

Ostrowski Klub Motocrossowy

Yamaha

4

2:23.581

1

4

24

Karol PAWLAK

MKS Nekla

Yamaha

3

2:23.731

3

5

737

Sebastian DĄBROWSKI

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Honda

3

2:26.930

3

6

186

Zbigniew KOWALEWSKI

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Suzuki

3

2:28.681

3

7

40

Przemysław HEREJCZAK

Klub Motocross Polska Dobromil

Yamaha

4

2:28.684

2

8

507

Tomasz ADAMCZAK

Automobilklub Leszczyński

Yamaha

4

2:28.781

4

9

344

Tomasz STELMASZYK

LSM BRY-TECH RACING Lubin

KTM

4

2:29.733

4

10

252

Wojciech BORKOWSKI

MKS Nekla

Yamaha

4

2:32.570

2

11

214

Artur KORBA

HAWI Racing Team

Kawasaki

2

2:32.876

1

12

237

Sebastian MICHALAK

Automobilklub Gorzowski

Yamaha

3

2:33.172

1

13

2

Kacper KWAS

Klub Sportowy POLKOWICE

Yamaha

4

2:33.313

3

14

194

Dominik KILIAN

ANAPOWER ANABUD RACING TEAM

KTM

3

2:33.512

3

15

591

Kamil BOCHNACKI

Klub Motorowy Szczecin

KTM

4

2:34.073

2

16

292

Paweł BEDNARCZYK

Automobilklub Leszczyński

KTM

4

2:34.129

3

17

390

Michał SOBCZYK

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Suzuki

4

2:34.930

3

18

757

Jakub JUSZKIEWICZ

Automobilklub Głogów

Husqvarna

3

2:35.089

2

19

181

Jan PERUŻYŃSKI

KM SKM Słońsk

Yamaha

4

2:35.330

1

20

717

Hubert Kargul

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Honda

2

2:36.571

1

21

69

Mirosław KARDASZ

KM SKM Słońsk

Honda

2

2:36.985

1

22

26

Dominik OKUPNIK

WKM Wschowa

Honda

4

2:37.661

3

23

991

Igor ŻERELIK

Klub Sportowy POLKOWICE

Yamaha

3

2:37.760

1

24

28

Marcin ŁAPKOWSKI

Automobilklub Gorzowski

Yamaha

3

2:39.030

2

25

909

Eryk LACHOWICZ

LSM BRY-TECH RACING Lubin

KTM

4

2:39.175

4

26

298

Dawid KAŹMIERCZAK

Automobilklub Leszczyński

Kawasaki

4

2:39.333

4

27

981

Łukasz ŻERELIK

Klub Sportowy POLKOWICE

Yamaha

3

2:39.516

1

28

174

Michał BUKAŁA

Automobilklub Gorzowski

KTM

4

2:39.570

3

29

337

Arkadiusz URBAŃSKI

Motoklub Oborniki

Suzuki

4

2:39.942

4

30

71

Mikołaj KOLAŃCZYK

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:40.137

3

31

19

Mateusz JANUSZANIS

Klub Motorowy Szczecin

KTM

4

2:40.211

1

32

17

Tomasz OSSOWSKI

Automobilklub Leszczyński

Yamaha

4

2:40.846

1

33

566

Patryk RADOŁA

WKM Wschowa

Honda

3

2:40.982

2

34

30

Mirosław GROTOWSKI

Automobilklub Gorzowski

Kawasaki

3

2:41.195

1

35

74

Mateusz BUKAŁA

Automobilklub Gorzowski

Suzuki

4

2:41.551

4

36

722

Adrian MELECH

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Suzuki

3

2:41.633

2

37

161

Marcin NIEMCZURA

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Honda

4

2:41.772

4

38

102

Witold GAŁĘZEWSKI

WKM Wschowa

KTM

3

2:42.333

1

39

841

Marcin Riedel

RACING CLUB Leszno

Kawasaki

4

2:43.048

1

40

11

Grzegorz RATAJCZAK

KM Chojna

Honda

2

2:43.075

2

41

131

Kamil Zubrzycki

KM Chojna

KTM

3

2:47.099

2

42

396

Łukasz Sikorski

KM Chojna

Kawasaki

2

2:48.195

2

43

693

Jakub Koziołek

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:48.429

3

44

261

Piotr SZAŁATA

Klub Motocross Polska Dobromil

Kawasaki

4

2:49.034

1

45

19.

Mateusz Kupaj

Klub Sportowy POLKOWICE

Yamaha

3

2:52.167

3

46

612

Patryk Heintze

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Honda

4

2:52.987

4

47

42

Maciej Kaczmarek

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Yamaha

3

2:55.717

1

48

103

Jacek TEKLAK

Automobilklub Gorzowski

KTM

2

2:57.579

2

49

22

Patryk Nowak

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:58.752

2

50

244

Dawid Pinkowski

Motoklub Oborniki

Suzuki

3

3:04.132

2

51

80

Mateusz Trubiłowicz

WKM Wschowa

Yamaha

3

3:16.563

2

52

44

Wiktor BĘCKI

Ostrowski Klub Motocrossowy

Yamaha

1

8:20.942

1