https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/PitBike/MOB
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 150 PRO - Wyścig drugi
2018 | PitBike
|
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
II Runda
-
Głażewo
, 10 czerwca 2018
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Kacper RABIKOWSKI
2 - #94 Mateusz LAMPKOWSKI
3 - #14 Piotr DRYPA
4 - #675 Łukasz MAJKOWSKI
5 - #456 Paweł SZUFRAJDA
6 - #89 Maciej FLOR
7 - #68 Kamil TCHORZEWSKI
8 - #6 Bartosz GRELEWICZ
9 - #509 Damian NOWAKOWSKI
10 - #79 Marcin KLONOWSKI
11 - #92 Bartłomiej TCHORZEWSKI
12 - #72 Łukasz DUCHIŃSKI
13 - #194 Tomasz RUMIŃSKI
14 - #255 Szymon ARENT
15 - #56 Marcin NOWAKOWSKI
16 - #000 Wojciech Duszyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Kacper RABIKOWSKI
2 - #94 Mateusz LAMPKOWSKI
3 - #14 Piotr DRYPA
4 - #675 Łukasz MAJKOWSKI
5 - #456 Paweł SZUFRAJDA
6 - #89 Maciej FLOR
7 - #68 Kamil TCHORZEWSKI
9 - #509 Damian NOWAKOWSKI
10 - #79 Marcin KLONOWSKI
11 - #92 Bartłomiej TCHORZEWSKI
12 - #72 Łukasz DUCHIŃSKI
13 - #194 Tomasz RUMIŃSKI
14 - #255 Szymon ARENT
15 - #56 Marcin NOWAKOWSKI
16 - #000 Wojciech Duszyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper RABIKOWSKI
31.281
16:09:05.701
1
1:12.753
24.7
1:44.034
16:10:18.454
+6.802
1:05.951
2
1:13.158
24.6
2:57.192
16:11:31.612
+7.479
1:05.679
3
1:14.831
24.1
4:12.023
16:12:46.443
+10.206
1:04.625
4
1:14.346
24.2
5:26.369
16:14:00.789
+7.980
1:06.366
5
1:13.598
24.5
6:39.967
16:15:14.387
+7.722
1:05.876
6
1:14.435
24.2
7:54.402
16:16:28.822
+8.580
1:05.855
7
1:12.075
25.0
9:06.477
16:17:40.897
+5.940
1:06.135
8
1:11.354
25.2
10:17.831
16:18:52.251
+2.069
1:09.285
9
1:11.822
25.1
11:29.653
16:20:04.073
+6.890
1:04.932
10
1:13.776
24.4
12:43.429
16:21:17.849
+7.344
1:06.432
11
1:11.563
25.2
13:54.992
16:22:29.412
+7.483
1:04.080
12
1:12.856
24.7
15:07.848
16:23:42.268
+9.078
1:03.778