https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/PitBike/PP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 150 PRO - Wyścig pierwszy
2018 | PitBike
|
Puchar Polski
I Runda
-
Bydgoszcz
, 19 maja 2018
Bartosz Zwolanowski
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #36 Michał BUDZIASZEK
2 - #707 Patryk STANKIEWICZ
3 - #73 Paweł STASZKO
4 - #299 Sławomir BŁAWAT
5 - #86 Maciej Nowicki
6 - #997 Adrian KARTUSZYŃSKI
7 - #87 Tomasz Rydalski
8 - #67 Robert Rydalski
9 - #32 Dominik Szymański
10 - #171 Maciej FIRMANTY
11 - #572 Szymon ROSIAK
12 - #271 Wacław Stabach
13 - #125 Kacper Prusak
14 - #397 Łukasz Badulski
15 - #74 Remigiusz PRUS
16 - #26 Przemyslaw BARON
17 - #170 Jacek POPKO
18 - #96 Adrian ADAMSKI
NU - #145 Andrzej PRAWUCKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #707 Patryk STANKIEWICZ
3 - #73 Paweł STASZKO
4 - #299 Sławomir BŁAWAT
5 - #86 Maciej Nowicki
6 - #997 Adrian KARTUSZYŃSKI
7 - #87 Tomasz Rydalski
8 - #67 Robert Rydalski
9 - #32 Dominik Szymański
10 - #171 Maciej FIRMANTY
11 - #572 Szymon ROSIAK
12 - #271 Wacław Stabach
13 - #125 Kacper Prusak
14 - #397 Łukasz Badulski
15 - #74 Remigiusz PRUS
16 - #26 Przemyslaw BARON
17 - #170 Jacek POPKO
18 - #96 Adrian ADAMSKI
NU - #145 Andrzej PRAWUCKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
2.566
13:46:02.476
1
58.355
61.7
1:00.921
13:47:00.831
2
56.226
64.0
1:57.147
13:47:57.057
3
56.323
63.9
2:53.470
13:48:53.380
4
56.411
63.8
3:49.881
13:49:49.791
5
56.969
63.2
4:46.850
13:50:46.760
6
56.713
63.5
5:43.563
13:51:43.473
7
56.393
63.8
6:39.956
13:52:39.866
8
56.170
64.1
7:36.126
13:53:36.036
9
55.907
64.4
8:32.033
13:54:31.943
10
1:00.570
59.4
9:32.603
13:55:32.513
11
56.266
64.0
10:28.869
13:56:28.779
12
55.977
64.3
11:24.846
13:57:24.756