https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Wy%C5%9Bcigi/PP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Youngtimer 500 - Wyścig pierwszy
2018 | Wyścigi
|
Puchar Polski
VI Runda Classic
-
Bydgoszcz
, 8 września 2018
Bartosz Zwolanowski
Piotr Podemski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #C10 Tomasz JAGIELSKI
2 - #C007 Ivo VASKOVIC
3 - #C131 Norbert SZCZEPANEK
4 - #C666 Paweł ZACHARIASZ
5 - #C93 Piotr KOŁODZIEJSKI
6 - #C42 Adam WASZCZYSZYN
7 - #C69 Łukasz TABOR
8 - #C21 Tomasz SZYMANEK
9 - #C13 Patryk Bienio
10 - #C99 Tomasz SKRZECZKOWSKI
11 - #C11 Radomir MUCHA-KRUCZYŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #C10 Tomasz JAGIELSKI
2 - #C007 Ivo VASKOVIC
3 - #C131 Norbert SZCZEPANEK
4 - #C666 Paweł ZACHARIASZ
5 - #C93 Piotr KOŁODZIEJSKI
6 - #C42 Adam WASZCZYSZYN
7 - #C69 Łukasz TABOR
8 - #C21 Tomasz SZYMANEK
10 - #C99 Tomasz SKRZECZKOWSKI
11 - #C11 Radomir MUCHA-KRUCZYŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JAGIELSKI
8.467
15:50:56.680
1
1:07.380
54.3
1:15.847
15:52:04.060
+10.187
57.193
2
1:03.219
57.9
2:19.066
15:53:07.279
+8.601
54.618
3
1:02.202
58.9
3:21.268
15:54:09.481
+8.434
53.768
4
1:01.734
59.3
4:23.002
15:55:11.215
+7.445
54.289
5
1:01.119
59.9
5:24.121
15:56:12.334
+6.507
54.612
6
1:00.958
60.1
6:25.079
15:57:13.292
+6.992
53.966
7
1:05.550
55.9
7:30.629
15:58:18.842
+10.256
55.294
8
1:01.598
59.4
8:32.227
15:59:20.440
+1.928
59.670
9
1:02.169
58.9
9:34.396
16:00:22.609
+7.064
55.105
10
1:00.965
60.1
10:35.361
16:01:23.574
+6.127
54.838
11
1:00.784
60.2
11:36.145
16:02:24.358
+5.314
55.470