https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2019 | Cross Country
|
Pozostałe
Cross Country nad Bychowianką
-
Wierzchucino
, 3 maja 2019
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #75 Bartosz MARKIEWICZ
2 - #21 Adam FRAŚ
3 - #95 Mikołaj LEMIO
4 - #279 Grzegorz PODLIPSKI
5 - #79 Daniel KRAPKOWSKI
6 - #7 Adam BARCZ
7 - #80 Dominik DOBROSZ
8 - #211 Kamil BRZESKI
9 - #771 Przemysław SŁODOWNIK
10 - #177 Krzysztof CHMIELEWSKI
11 - #840 Marcin BARTKOWIAK
12 - #111 Krzysztof LABUDDA
13 - #393 Marcin ŚWIĄTEK
14 - #13 Piotr WOLSKI
15 - #6 Mariusz ABAKO
16 - #33 Piotr SZUMERA
17 - #314 Bartosz KULWIKOWSKI
18 - #11 Przemysław CZAPP
19 - #1 Bogdan WALEWSKI
20 - #60 Patryk CZAPP
21 - #229 Marek RÓŻNARSKI
22 - #69 Paweł KOSZAŁKA
23 - #57 Adam MALEK
24 - #28 Marek LEMKE
25 - #100 Łukasz SZTYGIEL
26 - #323 Kamil PASCHKE
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #75 Bartosz MARKIEWICZ
2 - #21 Adam FRAŚ
3 - #95 Mikołaj LEMIO
4 - #279 Grzegorz PODLIPSKI
5 - #79 Daniel KRAPKOWSKI
6 - #7 Adam BARCZ
7 - #80 Dominik DOBROSZ
8 - #211 Kamil BRZESKI
9 - #771 Przemysław SŁODOWNIK
10 - #177 Krzysztof CHMIELEWSKI
11 - #840 Marcin BARTKOWIAK
12 - #111 Krzysztof LABUDDA
14 - #13 Piotr WOLSKI
15 - #6 Mariusz ABAKO
16 - #33 Piotr SZUMERA
17 - #314 Bartosz KULWIKOWSKI
18 - #11 Przemysław CZAPP
19 - #1 Bogdan WALEWSKI
20 - #60 Patryk CZAPP
21 - #229 Marek RÓŻNARSKI
22 - #69 Paweł KOSZAŁKA
23 - #57 Adam MALEK
24 - #28 Marek LEMKE
25 - #100 Łukasz SZTYGIEL
26 - #323 Kamil PASCHKE
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz MARKIEWICZ
2:20.629
14:10:02.716
1
15:51.445
26.5
18:12.074
14:25:54.161
+4:30.066
11:21.379
2
15:21.898
27.3
33:33.972
14:41:16.059
+3:04.202
12:17.696
3
16:43.102
25.1
50:17.074
14:57:59.161
+4:52.056
11:51.046
4
16:06.422
26.1
1:06:23.496
15:14:05.583
+3:56.277
12:10.145
5
15:58.695
26.3
1:22:22.191
15:30:04.278
+3:11.379
12:47.316
6
15:54.953
26.4
1:38:17.144
15:45:59.231
+3:31.019
12:23.934