https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2019 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
III Runda
-
Biskupice
, 7 kwietnia 2019
Sylwester Błaszczyk
Zdzisław Jacko
Anetta Olearczyk
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Kamil ŁYKO
2 - #282 Krzysztof WINNICKI
3 - #256 Michał KOŁODZIEJCZYK
4 - #90.. Damian KUSAK
5 - #61 Krystian SCHWIERZ
6 - #48.. Przemysław DOBROŃ
7 - #104 Kacper GAJOS
8 - #912 Kamil GO
9 - #60 Marcin KARCZEWSKI
10 - #62 Maciej GĘBSKI
11 - #294.. Patryk POŁOZOWSKI
12 - #182 Łukasz KOSZCZAŁ
13 - #869 Konrad STRZEMECKI
14 - #23 Krzysztof DUDEK
15 - #73 Piotr JAGODZIŃSKI
16 - #26 Dawid CUPIAŁ
17 - #319 Jarosław ŁAPOT
18 - #77 Łukasz MISIEWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Kamil ŁYKO
2 - #282 Krzysztof WINNICKI
3 - #256 Michał KOŁODZIEJCZYK
4 - #90.. Damian KUSAK
5 - #61 Krystian SCHWIERZ
6 - #48.. Przemysław DOBROŃ
7 - #104 Kacper GAJOS
8 - #912 Kamil GO
9 - #60 Marcin KARCZEWSKI
10 - #62 Maciej GĘBSKI
11 - #294.. Patryk POŁOZOWSKI
13 - #869 Konrad STRZEMECKI
14 - #23 Krzysztof DUDEK
15 - #73 Piotr JAGODZIŃSKI
16 - #26 Dawid CUPIAŁ
17 - #319 Jarosław ŁAPOT
18 - #77 Łukasz MISIEWICZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil ŁYKO
1
7:50.620
12:25:48.461
2
10:22.754
17.3
18:13.374
12:36:11.215
+2:01.855
8:20.899
3
10:37.172
16.9
28:50.546
12:46:48.387
+2:14.458
8:22.714
4
10:25.773
17.3
39:16.319
12:57:14.160
+1:59.769
8:26.004
5
10:38.782
16.9
49:55.101
13:07:52.942
+2:09.418
8:29.364
6
10:47.789
16.7
1:00:42.890
13:18:40.731
+2:15.481
8:32.308
7
10:59.144
16.4
1:11:42.034
13:29:39.875
+2:23.495
8:35.649
8
11:06.633
16.2
1:22:48.667
13:40:46.508
+1:47.094
9:19.539
9
11:20.106
15.9
1:34:08.773
13:52:06.614
+2:42.888
8:37.218