https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2019 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
V i VI Runda
-
Żagań
, 27 - 28 kwietnia 2019
Andrzej Nalepka
Dariusz Krupa
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
3 - #22 Dawid BABICZ
4 - #595 Filip POTASIEWICZ
5 - #303 Artur SIKORA
6 - #258 Adrian BECZKOWSKI
7 - #92 Jakub GRZYBOWSKI
8 - #577 Jakub KOMSTA
9 - #199 Mikołaj KUPAJ
10 - #358 Oskar SZULC
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
3 - #22 Dawid BABICZ
5 - #303 Artur SIKORA
6 - #258 Adrian BECZKOWSKI
7 - #92 Jakub GRZYBOWSKI
8 - #577 Jakub KOMSTA
9 - #199 Mikołaj KUPAJ
10 - #358 Oskar SZULC
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian AZMIN
3:37.133
13:25:25.050
1
11:12.508
53.5
14:49.641
13:36:37.558
+53.187
10:19.321
2
11:04.453
54.2
25:54.094
13:47:42.011
+28.649
10:35.804
3
11:20.840
52.9
37:14.934
13:59:02.851
+42.765
10:38.075
4
11:19.968
52.9
48:34.902
14:10:22.819
-2.360
11:22.328
5
12:58.286
46.3
1:01:33.188
14:23:21.105
+2:32.525
10:25.761
6
11:53.750
50.4
1:13:26.938
14:35:14.855
+1:10.878
10:42.872
7
12:05.789
49.6
1:25:32.727
14:47:20.644
+1:15.231
10:50.558
8
12:19.601
48.7
1:37:52.328
14:59:40.245
+1:22.437
10:57.164