https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 1 - Wyścig drugi
2019 | Cross Country
|
Puchar Polski
VII i VIII Runda
-
Mrągowo
, 1 - 2 czerwca 2019
Roman Umiastowski
Tomasz Piórkowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #394 Patryk ROKITA
2 - #203 Damian KWESTARZ
3 - #728 Marcin DROZD
4 - #234 Michał WYSZOMIRSKI
5 - #12 Szymon SYRYCA
6 - #138 Marcin SZKOP
7 - #347 Michał BYCZYŃSKI
8 - #304 Krzysztof NOWAKOWSKI
9 - #810 Maciej WILKANIEC
10 - #192 Rafał FARASIEWICZ
11 - #5 Jacek KNYSAK
12 - #277 Marcin PIOTROWSKI
13 - #403 Piotr KWAŚNIK
14 - #18 Mariusz STELMASZYŃSKI
15 - #322 Damian BANACH
16 - #683 Dariusz KOWAL
17 - #232 Mateusz IWAŃSKI
18 - #9 Michał WIRASZKA
19 - #767 Wojciech MIANECKI
20 - #313 Paweł SZAŁATA
21 - #373 Krzysztof KRÓLIKOWSKI
22 - #681 Bartłomiej KOWAL
23 - #305 Karol RYDZIO
24 - #927 Rafał KANIEWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #394 Patryk ROKITA
3 - #728 Marcin DROZD
4 - #234 Michał WYSZOMIRSKI
5 - #12 Szymon SYRYCA
6 - #138 Marcin SZKOP
7 - #347 Michał BYCZYŃSKI
8 - #304 Krzysztof NOWAKOWSKI
9 - #810 Maciej WILKANIEC
10 - #192 Rafał FARASIEWICZ
11 - #5 Jacek KNYSAK
12 - #277 Marcin PIOTROWSKI
13 - #403 Piotr KWAŚNIK
14 - #18 Mariusz STELMASZYŃSKI
15 - #322 Damian BANACH
16 - #683 Dariusz KOWAL
17 - #232 Mateusz IWAŃSKI
18 - #9 Michał WIRASZKA
19 - #767 Wojciech MIANECKI
20 - #313 Paweł SZAŁATA
21 - #373 Krzysztof KRÓLIKOWSKI
22 - #681 Bartłomiej KOWAL
23 - #305 Karol RYDZIO
24 - #927 Rafał KANIEWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk ROKITA
2:56.618
11:12:08.107
1
9:32.133
47.2
12:28.751
11:21:40.240
+16.633
9:15.500
2
9:19.523
48.3
21:48.274
11:30:59.763
-6.934
9:26.457
3
9:14.805
48.7
31:03.079
11:40:14.568
-17.711
9:32.516
4
9:49.469
45.8
40:52.548
11:50:04.037
+23.707
9:25.762
5
9:22.491
48.0
50:15.039
11:59:26.528
-6.484
9:28.975
6
9:24.500
47.8
59:39.539
12:08:51.028
+3.500
9:21.000
7
9:29.293
47.4
1:09:08.832
12:18:20.321
-11.781
9:41.074
8
9:39.308
46.6
1:18:48.140
12:27:59.629
+2.101
9:37.207
9
9:35.164
46.9
1:28:23.304
12:37:34.793
-1.610
9:36.774
10
9:40.106
46.5
1:38:03.410
12:47:14.899
+0.981
9:39.125