https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Enduro/MP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2019 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Odrowąż
, 13 - 14 lipca 2019
Roman Umiastowski
Ryszard Augustyn
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #201 Kacper BAKLARZ
2 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
3 - #714 Patryk KULESZO
4 - #770 Mateusz FUCZIK
5 - #183 Aleksander GOTKOWSKI
6 - #54 Karol ORAWIEC
7 - #275 Dawid DOMAŃSKI
8 - #595 Filip POTASIEWICZ
9 - #901 Artur PIETRZAK
10 - #114 Kacper PANEK
NU - #42 Robert GALAS
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #201 Kacper BAKLARZ
2 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
3 - #714 Patryk KULESZO
4 - #770 Mateusz FUCZIK
5 - #183 Aleksander GOTKOWSKI
6 - #54 Karol ORAWIEC
7 - #275 Dawid DOMAŃSKI
8 - #595 Filip POTASIEWICZ
9 - #901 Artur PIETRZAK
NU - #42 Robert GALAS
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Kacper BAKLARZ
START
8:36:07.900
ST1
11:22.480
8:48:22.570
+54.940
10:27.540
ST2
12:45.080
9:09:12.820
+1:13.870
11:31.210
PKC1
9:21:06.700
ST3
10:53.500
9:33:16.380
+37.570
10:15.930
ST4
12:24.830
9:57:05.480
+59.950
11:24.880
PKC2
10:06:09.300
ST5
10:54.480
10:18:08.770
+44.320
10:10.160
ST6
12:34.860
10:41:40.610
+1:19.460
11:15.400
PKC3
10:51:29.040
ST7
12:20.690
11:05:13.290
+1:06.780
11:13.910
ST8
15:21.660
11:29:51.560
+2:41.960
12:39.700
PKC4
11:36:06.550
ST9
13:00.330
11:51:04.760
+1:50.750
11:09.580
ST10
14:26.910
12:15:55.900
+2:08.350
12:18.560
FINISH
12:19:12.010