https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/RMCI
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 Junior Max - Bieg kwalifikacyjny 1
2019 | Karting
|
Bilet na RMC International Trophy 2019
III Etap
-
Słomczyn
, 20 - 21 lipca 2019
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #282 Patryk DONICA
2 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
3 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #269 Tymofii HAWRYLETS
6 - #279 Jan JÓŹWIAK
7 - #222 Gabriela SKROBACZ
8 - #246 Borys ROGALA
9 - #205 Bartosz MARCINIAK
10 - #213 Adrian ŁABUDA
11 - #280 Aleks GRZEGRZÓŁKA
12 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
13 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
14 - #228 Kinga WÓJCIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #282 Patryk DONICA
2 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #269 Tymofii HAWRYLETS
6 - #279 Jan JÓŹWIAK
7 - #222 Gabriela SKROBACZ
8 - #246 Borys ROGALA
9 - #205 Bartosz MARCINIAK
10 - #213 Adrian ŁABUDA
11 - #280 Aleks GRZEGRZÓŁKA
12 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
13 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
14 - #228 Kinga WÓJCIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk DONICA
1.433
12:46:24.887
1
56.660
76.8
58.093
12:47:21.547
+2.312
54.348
2
53.296
81.6
1:51.389
12:48:14.843
-0.015
53.311
3
53.054
82.0
2:44.443
12:49:07.897
+0.156
52.898
4
52.836
82.3
3:37.279
12:50:00.733
+0.090
52.746
5
52.525
82.8
4:29.804
12:50:53.258
+0.155
52.370
6
52.454
82.9
5:22.258
12:51:45.712
+0.271
52.183
7
52.098
83.5
6:14.356
12:52:37.810
+0.109
51.989
8
52.177
83.3
7:06.533
12:53:29.987
+0.301
51.876
9
52.036
83.6
7:58.569
12:54:22.023
+0.245
51.791
10
52.031
83.6
8:50.600
12:55:14.054
+0.237
51.794
11
51.924
83.8
9:42.524
12:56:05.978
+0.218
51.706