https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/RMCI
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 Micro Max - Bieg kwalifikacyjny 2
2019 | Karting
|
Bilet na RMC International Trophy 2019
III Etap
-
Słomczyn
, 20 - 21 lipca 2019
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #54 Franciszek LASSOTA
2 - #4 Iwo BESZTERDA
3 - #88 Juliusz OCIEPA
4 - #23 Marek PIÓRKOWSKI
5 - #57 Yaroslav NELHA
6 - #18 Mika YEGOROV
7 - #10 Antoni DEREBECKI
8 - #71 Franciszek BELUSIAK
9 - #1 Klaudiusz NYKIEL
10 - #58 Adam PROFICZ
11 - #60 Borys ŁYŻEŃ
12 - #56 Antoni KSIĄŻEK
13 - #59 Aleksander ROGOWSKI
14 - #93 Wiktor DUDEK
15 - #11 Antoni KOSIBA
16 - #46 Adrian RÓG
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #54 Franciszek LASSOTA
2 - #4 Iwo BESZTERDA
3 - #88 Juliusz OCIEPA
4 - #23 Marek PIÓRKOWSKI
5 - #57 Yaroslav NELHA
6 - #18 Mika YEGOROV
7 - #10 Antoni DEREBECKI
8 - #71 Franciszek BELUSIAK
9 - #1 Klaudiusz NYKIEL
10 - #58 Adam PROFICZ
11 - #60 Borys ŁYŻEŃ
12 - #56 Antoni KSIĄŻEK
13 - #59 Aleksander ROGOWSKI
14 - #93 Wiktor DUDEK
16 - #46 Adrian RÓG
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek LASSOTA
1.131
14:37:04.658
1
1:02.286
69.8
1:03.417
14:38:06.944
+3.322
58.964
2
58.840
73.9
2:02.257
14:39:05.784
+0.529
58.311
3
58.260
74.6
3:00.517
14:40:04.044
+0.195
58.065
4
1:00.469
71.9
4:00.986
14:41:04.513
+2.614
57.855
5
58.827
73.9
4:59.813
14:42:03.340
+0.944
57.883
6
58.349
74.5
5:58.162
14:43:01.689
+0.288
58.061
7
57.937
75.1
6:56.099
14:43:59.626
-0.117
58.054