https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROK
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK GP - Finał
2019 | Karting
|
ROK CUP POLAND
III Runda
-
Zielona Góra
, 8 - 9 czerwca 2019
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #205 Olaf TYRAKOWSKI
2 - #233 Karol CZEPIEL
3 - #251 Piotr PROTASIEWICZ
4 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
5 - #276 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
6 - #203 Jakub RAJSKI
7 - #215 Filip KONIECZNY
8 - #278 Szymon SZOSTAK
9 - #222 Gabriela SKROBACZ
10 - #295 Kamil GRABOWSKI
11 - #223 Kinga WÓJCIK
NU - #279 Jan JÓŹWIAK
WK - #271 Adam PISZCZAKO
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #205 Olaf TYRAKOWSKI
2 - #233 Karol CZEPIEL
4 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
5 - #276 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
6 - #203 Jakub RAJSKI
7 - #215 Filip KONIECZNY
8 - #278 Szymon SZOSTAK
9 - #222 Gabriela SKROBACZ
10 - #295 Kamil GRABOWSKI
11 - #223 Kinga WÓJCIK
NU - #279 Jan JÓŹWIAK
WK - #271 Adam PISZCZAKO
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Olaf TYRAKOWSKI
1.848
13:22:18.233
1
44.877
83.6
46.725
13:23:03.110
+0.353
44.524
2
44.305
84.7
1:31.030
13:23:47.415
+0.392
43.913
3
43.862
85.5
2:14.892
13:24:31.277
+0.036
43.826
4
43.961
85.3
2:58.853
13:25:15.238
+0.172
43.789
5
43.849
85.5
3:42.702
13:25:59.087
+0.033
43.816
6
43.672
85.9
4:26.374
13:26:42.759
+0.107
43.565
7
43.599
86.0
5:09.973
13:27:26.358
+0.165
43.434
8
43.600
86.0
5:53.573
13:28:09.958
+0.141
43.459
9
43.604
86.0
6:37.177
13:28:53.562
+0.141
43.463
10
43.606
86.0
7:20.783
13:29:37.168
+0.173
43.433
11
43.639
86.0
8:04.422
13:30:20.807
+0.148
43.491
12
43.611
86.0
8:48.033
13:31:04.418
+0.121
43.490
13
43.615
86.0
9:31.648
13:31:48.033
+0.034
43.581
14
43.540
86.2
10:15.188
13:32:31.573
-0.009
43.549
15
43.484
86.3
10:58.672
13:33:15.057
+0.047
43.437
16
43.538
86.2
11:42.210
13:33:58.595
+0.116
43.422