Baby ROK - Bieg kwalifikacyjny 2

2019 | Karting | ROK CUP POLAND

IV Runda - Słomczyn, 13 - 14 lipca 2019
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążenieKaryPunkty

1

8

Lev KRUTOGOLOV

Ukraina

BORSCH RACING

5

6:30.954

1:17.638

2

2

4

Iwo BESZTERDA

Automobilklub Leszczyński

Elite Racing Development

5

6:33.929

1:18.086

3

2

3

99

Rafał PAPROTA

Automobilklub Wielkopolski

V-Kart Racing Team

5

6:38.033

1:18.810

4

3

4

23

Marek PIÓRKOWSKI

Automobilklub Wielkopolski

V-Kart Racing Team

5

6:40.598

1:19.042

4

4

5

44

Maksymilian RAFALIK

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

5

6:43.011

1:19.646

4

5

6

12

Jakub KIWALSKI

Automobilklub Leszczyński

Bambini Racing

5

6:43.737

1:19.151

3

+3 sek kara

6

7

5

Michał POMOCKI

Automobilklub Wielkopolski

DSR

5

6:44.011

1:19.600

3

7

8

21

Dawid SZYMAŃSKI

Automobilklub Morski

DSR

5

6:45.188

1:19.829

4

8

9

77

Marcel RUDNICKI

Automobilklub Wielkopolski

Bambini Racing

5

6:46.672

1:20.178

2

9

10

55

Mark BROVKO

Ukraina

BORSCH RACING

5

6:48.165

1:19.971

2

10

11

11

Antoni KOSIBA

Automobilklub Wielkopolski

Bambini Racing

5

6:48.294

1:19.903

4

11

12

28

Szymon ŁYKOWSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

MK RACING TEAM

5

6:55.165

1:21.429

4

12

13

17

Klara KOWALCZYK

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

5

7:02.771

1:21.075

3

+5 sek kara

13

14

96

Mikołaj GAWLIKOWSKI

Automobilklub Leszczyński

Bambini Racing

5

7:07.785

1:21.216

3

14

15

2

Mateusz POGORZELSKI

Automobilklub Leszczyński

RKT

5

7:12.652

1:23.099

2

15

16

87

Filip LEŚNIEWSKI

Automobilklub Leszczyński

5

7:15.449

1:23.083

2

16

17

43

Ksawery RAFALIK

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

5

7:21.263

1:25.020

3

17

18

79

Tomasz CICHORACKI

Automobilklub Leszczyński

Bambini Racing

5

7:21.736

1:22.306

3

18

19

29

Jan GRABOWSKI

Automobilklub Leszczyński

Elite Racing Development

5

7:26.307

1:20.027

1

19

20

13

Vanessa POECKH

Automobilklub Wielkopolski

DSR Racing

4

6:28.397

1:28.058

1

20

21

64

Stefan GUTOWSKI

Automobilklub Polski

ST Racing Maranello Polska

3

4:56.744

1:28.744

2

21

NU

74

Oliwier DUHR

Automobilklub Wielkopolski

Parolin Poland

0

6.864

+3 sek kara

22