https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROK
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał
2019 | Karting
|
ROK CUP POLAND
IV Runda
-
Słomczyn
, 13 - 14 lipca 2019
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #121 Maciej GŁADYSZ
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #137 Piotr CZAJA
4 - #177 Mikołaj KANIA
5 - #146 Franciszek CZAPLA
6 - #147 Serafin DERŻYŃSKI
7 - #154 Franciszek LASSOTA
8 - #179 Marcel KASPRZYCKI
9 - #133 Dawid MARCINOWSKI
10 - #167 Jerzy GLAC
11 - #199 Rafael GWIZDAK
12 - #171 Eryk DRZAŁ
13 - #178 Franciszek LISZKA
14 - #136 Oleksiy YAREMIY
15 - #119 Franciszek HAŁATNIK
16 - #124 Antoni BAL
17 - #125 Antoni LENART
18 - #166 Aleksander JELEŃ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #121 Maciej GŁADYSZ
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
4 - #177 Mikołaj KANIA
5 - #146 Franciszek CZAPLA
6 - #147 Serafin DERŻYŃSKI
7 - #154 Franciszek LASSOTA
8 - #179 Marcel KASPRZYCKI
9 - #133 Dawid MARCINOWSKI
10 - #167 Jerzy GLAC
11 - #199 Rafael GWIZDAK
12 - #171 Eryk DRZAŁ
13 - #178 Franciszek LISZKA
14 - #136 Oleksiy YAREMIY
15 - #119 Franciszek HAŁATNIK
16 - #124 Antoni BAL
17 - #125 Antoni LENART
18 - #166 Aleksander JELEŃ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej GŁADYSZ
1.655
14:22:11.643
1
59.105
73.6
1:00.760
14:23:10.748
-0.016
59.121
2
57.670
75.4
1:58.430
14:24:08.418
+0.001
57.669
3
57.794
75.2
2:56.224
14:25:06.212
+0.461
57.333
4
57.362
75.8
3:53.586
14:26:03.574
-0.068
57.430
5
57.293
75.9
4:50.879
14:27:00.867
+0.151
57.142
6
57.277
75.9
5:48.156
14:27:58.144
+0.331
56.946
7
57.328
75.9
6:45.484
14:28:55.472
+0.376
56.952
8
57.186
76.0
7:42.670
14:29:52.658
+0.206
56.980
9
57.214
76.0
8:39.884
14:30:49.872
+0.289
56.925
10
57.176
76.1
9:37.060
14:31:47.048
+0.271
56.905
11
57.255
76.0
10:34.315
14:32:44.303
+0.300
56.955